سرلشکر صفوی درصبحگاه بیعت با امام عصر(عج) :

تفکر مهدویت نجات‌بخش بشریت و ستم‌دیدگان جهان است

به گزارش نویدتهران،دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا گفت: در دنیایی آکنده از استکبار و ستمگری، تفکر مهدویت نجات بخش بشریت و انسان های ستم دیده در جهان است.

سردار سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا در مراسم صبحگاه مشترک ۷ هزار نفری نیروهای مسلح و دستگاه‌های اجرایی، دانشجویان، طلاب و دانش آموزان قم با عنوان صبحگاه بیعت با امام عصر(عج)  در مسجد مقدس جمکران خاطرنشان کرد: نهم ربیع الاول سرآغاز امامت ولی عصر(عج) و بیان گر حضور مقتدرانه و عاشقانه سربازان در بیعت با اوست.

وی با بیان اینکه در دنیای آکنده از استکبار و ستمگری، تفکر مهدویت نجات بخش بشریت و انسان های ستم دیده در جهان است.تصریح کرد: دو سوال اساسی در مقیاس جهانی هم اکنون مطرح است؛ این مسیری که دولت ها و ملت ها می پیمایند چه سرانجامی دارد و آیا روند ها، رویدادها و راهبردهای جهانی به سمت غلبه ظالمین و مستکبرین بر ملت های ضعیف نیست؟

دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا اظهار کرد: سوال دوم آن است که چه مکتبی و چه مسیری الهام بخش و نجات بخش برای بشریت است و راه نجات کجاست و از چه مسیری نجات بشریت می گذرد و بشریت چه سرانجامی دارد؟

وی بیان کرد: آیا این روندی که قدرت های زورگوی عالم و دولت مستکبر آمریکا و صهیونیست ها و وابستگان به آن ها همواره در پی سرکوب مستضعفین دارند پایان می پذیرد؟ آیا جنایت های آمریکا و صهیونیست ها و سعودی ها در مناطق مختلف و همچنین جنایات گروههای داعش و سایر گروهها که بیش از ۸ سال ده ها هزار نفر از مردم مظلوم عراق و سوریه را به خاک و خون کشیدند و بلاد مسلمانان را به تلی از خاک تبدیل کردند، پایان می پذیرد و یا این روند تداوم خواهد داشت؟

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا افزود: در پاسخ به این سوال باید گفت این ملت های ستم دیده هستند که برای احقاق حقوقشان و در دست گرفتن سرنوشت سیاسی و اقتصادی و فرهنگی شان سرانجام قیام می کنند.

وی عنوان کرد: منبع و منشاء بیداری سیاسی انسان ها و بشریت و بیداری سیاسی اسلامی و ملت های شرق آسیا همان پیروزی انقلاب اسلامی است که سرآغاز تغییر در سرنوشت است و در این میان موازنه قدرت به نفع ملت های مظلوم چه مسلمان و غیر مسلمان خواهد بود.

سرلشکرصفوی اظهار کرد: پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) و ادامه ۲۸ ساله انقلاب توسط مقام معظم رهبری(مدظله العالی) نقطه آغاز شکست های آمریکا و صهیونیست ها در منطقه شرق آسیا و در مقیاس جهانی است. چه کسی تصور می کرد امام حکومت ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی را سرنگون کند و با عنایات خداوند هم انقلاب را و هم ۸ سال دفاع مقدس را که جبهه ای جهانی مقابل ایران بودند را به پیروزی برساند.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه در پیروزی انقلاب اسلامی قلب های ملت ایران به نور قرآن و عشق و محبت به ولی عصر(عج) روشن شد، عنوان کرد: چه کسی ۴۰ سال قبل تصور می کرد صهیونیست‌ها امروز به چنین فلاکت و حقارتی بیافتند و کار حزب الله لبنان به جایی برسد که رژیم غاصب صهیونیستی در مرزهای شمالی از ترس دیوار بتنی هفت متری در زمین و یک متری تا عمق زمین بکشد .

وی تصریح کرد: چه کسی تصور می‌کرد بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ،جهاد اسلامی و حماس در کرانه باختری و نوار غزه شکل بگیرد و رژیم صهیونیستی را وادار به شکست و استعفای دو تن از وزیرانش کند.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا خاطرنشان کرد: چه کسی فکر می‌کرد پس از سه سال تهاجم وحشیانه سعودی به یمن در نهایت جنگ به دست یمنی‌های مظلوم افتاده و سعودی ها را با شکستی مفتضحانه مواجه کند .

وی بیان کرد: آیا مکتب سرمایه داری غرب و فرهنگ لیبرالیسم و فرهنگ های شرق نجات بخش بشریت است ، که در پاسخ با اطمینان می گوییم این مکتب ناب محمدی(ص) است که رهایی بخش بشریت بوده و با ظهور منجی عالم بشریت پرچم عدل را در جهان می گستراند.

سرلشکر صفوی ادامه داد: امروز انقلاب اسلامی به قطب بزرگ فرهنگ و تمدن نوین اسلامی تبدیل شده است که با هدایت های رهبر معظم انقلاب و تهیه برنامه راهبردی ۵ ساله، برای جهان اسلام و ملت های آزادی خواه جهان، الگویی الهام بخش به شمار می آید.

دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا گفت: ما با اطمینان می گوییم آینده جهان به رهبری امام زمان (عج)، غلبه اسلام بر کفر و نفاق به روشنی رقم خواهد خورد.

وی افزود: خداوند متعال این سرنوشت را رقم خواهد زد و این غلبه به دست امام زمان(عج) انجام می شود و ملت های مقاوم منطقه، زمینه ساز این پیروزی خواهند بود.

سرلشکر صفوی در پایان تاکید کرد: تنها مکتب پیروزی بخش جهان، مکتب اسلام ناب و تفکر مهدویت است و از خداوند متعال می خواهیم از جمله سربازان و آماده سازان قیام حضرت مهدی(عج) باشیم.