تعالی رفتار کارکنان پلیس راهور با هدف ارتقاء آمادگی آنها در اجرای ماموریت ها

به گزارش نویدتهران،رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی، هدف اصلی از برگزاری دوره استانداردسازی و تعالی رفتار را ارتقاء آمادگی کارکنان این پلیس در اجرای مأموریت ها عنوان و تاکید کرد: باید برای بهبود استانداردسازی رفتار کارکنان بیش از پیش تلاش کرد.

سردار تقی مهری در اختتامیه دوره استاندارد سازی و تعالی رفتار کارکنان پلیس راهور ناجا که در مجتمع فرهنگی عصر انقلاب شهریار  با حضور جمعی از معاونان، فرماندهان پلیس های تخصصی و فرماندهان پاسگاه های راهنمایی و رانندگی سراسر کشور برگزار شد، اظهار داشت: یکی از رویکردها و تدابیر فرمانده ناجا از سال های گذشته تاکنون، تأکید بر آموزش و تشکیل قرارگاه جهادی تربیت و آموزش بوده است.

رئیس پلیس راهور ناجا تصریح کرد: رفتار و گفتار کارکنان پلیس راهور فوق العاده در سطح رضایت مندی مردم از این نیرو تأثیرگذار است لذا بایستی با رویکردی جدید که در این دوره ها به آن توجه جدی شده به استانداردسازی مورد نظر و ارتقاء دانش رفتاری کارکنان رسید.

این مقام عالی انتظامی با اشاره به اینکه الحمدلله پلیس راهور همواره به این نکته توجه جدی داشته است، افزود: هدف اصلی از برگزاری این دوره ها، ارتقاء آمادگی کارکنان در اجرای مأموریت ها است و باید برای بهبود استانداردسازی رفتار کارکنان بیش از پیش تلاش کرد.

وی ادامه داد: امسال برای نخستین بار دوره استانداردسازی و تعالی رفتار کارکنان پلیس راهور از سراسر کشور برگزار شد تا بعد از بازگشت این عزیزان به استان مربوطه، این آموزش ها از طریق آنها به همکاران در سراسر کشور منتقل شود.

سردار مهری خاطرنشان کرد: اینکه مسائل و مشکلات پلیس راهور از نزدیک با برگزاری این دوره ها مطرح و برای استانداردسازی و تعالی رفتار کارکنان تلاش شود، موضوعی بسیار حائز اهمیت است.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: ان شاءالله بتوانیم تدابیر فرمانده ناجا را در خصوص استانداردسازی و تعالی رفتار کارکنان پلیس راهور در استان ها عملیاتی کنیم.

رئیس پلیس راهور ناجا در خاتمه گفت: همانطور که در قرآن کریم توصیه شده با مردم خوب و شایسته رفتار کنید و اهل بیت (ع) نیز همواره خوشرفتاری را سفارش کرده اند در این دوره ها نیز سعی می کنیم به این مهم پرداخته شود.