سردار سپهر اعلام کرد:

تشکیل قرارگاه حمایت از کالای ایرانی و صنایع کوچک توسط سازمان بسیج مستضعفین

به گزارش نویدتهران، جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به سهم ۹۳درصدی صنایع کوچک از صنعت کشور گفت: یکی از اقدامات سازمان بسیج مستضعفین در این حوزه تشکیل قرارگاه حمایت از کالای ایرانی و حمایت از صنایع کوچک است.

سردار سرتیپ پاسدار محمّد حسین سپهر جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در بازدید از بزرگترین نمایشگاه صنایع کوچک گفت: دولت و خصوصاً وزارت صنعت با برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی و حمایت از تولید کننده ایرانی می‌تواند از موانع تحریم عبور کند.

وی افزود: صنایع تولیدی کوچک کمترین وابستگی را به مواد اولیه خارجی دارد و می‌تواند بزرگ ترین سهم کشور را از صادرات داشته باشند.

سردار سپهر با اشاره به سهم ۹۳درصدی صنایع کوچک از صنعت کشور افزود: یکی از اقدامات سازمان بسیج مستضعفین در این حوزه تشکیل قرارگاه حمایت از کالای ایرانی و حمایت از صنایع کوچک است که بسیج علاوه بر حمایت از تولید محصول، با استفاده از ظرفیت های خود، تولیدکننده را در توزیع و تبلیغ محصول حمایت می‌کند.

این نمایشگاه که علاوه بر تولیدکنندگان داخلی میزبان ۱۵ کشور خارجی از جمله اتریش، آلمان و کشورهای آفریقایی می باشد؛همچنین نمایشگاه صنایع کوچک دارای ۱۲۰۰ غرفه و تا ۲۳ مردادماه علاقه مندان می توانند از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب در مصلای تهران از این نمایشگاه بازدید نمایند.