تشریح اقدامات پلیس آگاهی در ایام اربعین حسینی (ع)

به گزارش نویدتهران،جانشین پلیس آگاهی ناجا عملکرد این پلیس را همزمان با ایام اربعین حسینی (ع ) تشریح کرد.

سردار مسعود منفرد آمادگی پلیس آگاهی را در برقراری و ایجاد امنیت زائران در مرزهای سه گانه (مهران، چذابه و شلمچه) مثال زدنی عنوان و اظهار کرد: هم زمان با آغاز اربعین حسینی (ع)،تیم های «دی آی» ستادی و استانی مرکز تشخیص هویت در آماده باش کامل بودند که خدارا شکر به دلیل نظم و امنیت مثال زدنی راهپیمایی اربعین، حادثه ای گزارش نشد.

وی افزود: دستگیری متهمان سابقه دار که در سطح شهر در حال زاغ زنی بودند، شناسایی و دستگیری تعداد کثیری سارقان جیب بر در حین سرقت، دستگیری افرادی به دلیل عرضه بدون مجوز و خارج از شبکه ارزی اعم از دینار، دلار و روپیه و… بخشی از اقدامات پلیس آگاهی در مرزهای سه گانه بوده است.

جانشین پلیس آگاهی ناجا ادامه داد:الحمدلله با اقدامات موثر که در این بازه زمانی صورت گرفته در حوزه سرقت کاهش چشمگیری داشته ایم.

سردار منفرد اضافه کرد: با تلاش ماموران پلیس آگاهی در مرز مهران تا کنون کل جرایم طی این مدت نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۷ درصد کاهش وقوع و ۶۳ درصد نیز با افزایش کشفیات روبرو بوده ایم.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: طی این مدت اجرای طرح امنیتی و نمایش اقتدار و توان پلیس آگاهی را در شهر مهران و دیگر مرزهای تردد زوار اجرا کردیم که در خلال این طرح کشفیاتی را داشتیم که الحمدلله تاثیر خوبی در امنیت، پایداری و بالا بردن احساس آسایش زوار داشت که حتی مورد تقدیر و تشکر حاضران در محل نیز قرار گرفت.

وی در پایان در توصیه به زوار ابا عبدالحسین (ع) در خصوص برگشت از مرز گفت: زائران محترم به هشدارهای توصیه شده توجه کرده و از مراجعه به افراد ناشناس و سوار شدن بر خودروهای متفرقه خودداری کرده و سعی کنند از اتوبوس ها و خودروهایی که برای این کار هماهنگ شده استفاده کنند.