حناچی در جمع خبرنگاران:

تدوین نهایی برنامه سوم شهر تهران اولویت من است

به گزارش نویدتهران، پیروز حناچی شهردار منتخب شورای شهر پنجم صبح امروز در صحن علنی شورا سوگند خدمت خود را یاد کرد.
متن این سوگندنامه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
خداوند به شما فرمان‌ می‌دهد که امانت‌ها را به صاحبان شان برگردانید.
من به عنوان شهردار منتخب شورای اسلامی پنجم در محضر خداوند سمیع ‌و بصیر، شهروندان گرانقدر و‌ اعضای محترم سوگند یاد می کنم که در اجرای تمام ماموریت‌های محول همواره خدا را شاهد و‌ ناظر ‌بر اعمال خویش بدانم.
برای انجام هر چه بهتر‌ وظایفم تمام دانش و‌ تجربه‌ام را با انتخاب همکاران و‌ مدیرانی امین، پاک‌دست، کارآمد و شایسته توأمان بکار‌ گیرم.
با بهره‌مندی از خرد جمعی و با تکیه بر اعتماد مردم برای نیل به اهداف، شرایط مناسب را فراهم سازم و ‌‌در راستای شفافیت بخشی به امور، پاسخگویی به
مردم، توجه به جریان آزاد اطلاعات و اجرای کامل مصوبات شورا را نصب‌العین قرار دهم. عدالت در توزیع منابع، رعایت صرفه و صلاح جامعه و مبارزه با خودکامگی را سرلوحه کار خود و همکارانم قرار دهم.

شهردار تهران تدوین نهایی برنامه سوم شهر تهران را از جمله اولویت هایش اعلام کرد.
پیروز حناچی در حاشیه برگزاری صد و چهارمین جلسه علنی شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که اولویت های شما به عنوان شهردار پایتخت چه مواردی است، اظهار کرد: اولین اولویت، تدوین نهایی برنامه سوم توسعه شهر تهران خواهد بود و البته به ازای آن باید ایرادهایی که همکارانم در شورا بر این برنامه وارد دانسته اند نیز اصلاح شود.
شهردار تهران ادامه داد: به موزات آن از اصلی ترین چالش های شهر تهران و البته سایر کلانشهرها لایحه منابع پایدار است که از دولت به مجلس رسیده و ان شاء الله با همکاری مسئولان و نمایندگان مجلس به نتیجه برسد تا مشکل اساسی شهرداری ها حل شود.