نماینده ولی فقیه در سپاه:

تحریم‌های امروز یکی از انواع فتنه‌های اقتصادی دشمن است

به گزارش نویدتهران، نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه سنگ‌های در دست مردم فلسطین امروز به موشک تبدیل شده‌اند، گفت: در حال حاضر اگر یکی از پایگاه‌های مقاومت هدف رژیم صهیونیستی قرار بگیرد ۱۰ برابر تلافی می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی‌صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ظهر امروز در مصلای امام خمینی(ره) شهرکرد، اظهار کرد: صهیونیسم و اقلیت نژادپرست یهودی در همه زمان‌ها مبدا فسادها و تباهی‌ها بوده که داستان بنی‌اسرائیل در قرآن نمونه این فساد است.

وی با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی برای جلوگیری از مالکیت اسلام در منطقه شکل گرفته است، افزود: رژیم صهیونیستی در سال‌های ۱۹۴۸ تا ۱۹۷۹ و در دوران شکوفایی، فلسطینی‌های زیادی را آواره کرد و به قتل رساند، اعراب را ظرف ۶ روز شکست داد و شعار نیل تا فرات را مطرح کرد.

نماینده ولی فقیه در سپاه اضافه کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی و مطرح شدن قدس و فلسطین به عنوان مهم‌ترین مسئله مسلمانان، مسیر نزولی رژیم اشغالگر نیز آغاز شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی‌صادقی با بیان اینکه امروزه گروه‌های تحت تأثیر فرهنگ انقلاب اسلامی رژیم صهیونیستی را وادار به شکست کردند، ادامه داد: جنگ‌های ۲۲ و ۳۳ روزه نمایشگر کاهش نیروی این رژیم غاصب است.

وی با اشاره به اینکه سنگ‌های در دست مردم فلسطین امروز به موشک تبدیل شدند، گفت: در حال حاضر اگر یکی از پایگاه‌های مقاومت هدف رژیم صهیونیستی قرار بگیرد ۱۰ برابر تلافی می‌شود.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه اسرائیل اکنون در مقابل ترس از ایران به کشورهای اروپایی پناه برده است، افزود: رژیم صهیونیستی به سران عربستان می‌گوید تا زمانیکه انقلاب اسلامی زنده است مرگ تدریجی رژیم غاصب و وهابیت در دنیا ادامه دارد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی‌صادقی اضافه کرد: انقلاب اسلامی توانسته است جنگ تحمیلی را که روزی در شهرهای جنوبی ایران وجود داشت را به مرزهای اسرائیل بکشاند.

وی با تاکید بر اینکه حضور نیروهای ایران در کشورهای عراق و سوریه حضور برای دفاع از دین خدا است، گفت: اگر در این کشور از اسلام دفاع نکنیم باید در شهرهای خود این جنگ را دنبال کنیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران افزود: نقشه امروز دشمن برای انقلاب اسلامی مانند نقشه یهودیان در صدر اسلام است؛ یهودیان مسلمانان را قاتل اسلام ناب و فرزندان پیامبر(ص) کردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی‌صادقی با بیان اینکه تحریم‌های امروز یکی از فتنه‌های اقتصادی دشمن است، اضافه کرد: دشمنان به دنبال آن هستند که مردم را خسته کنند، اما مردم ایران پیرو پیامبری هستند که در شعب ابی‌طالب زندگی کرده، پیرو امام معصومی هستند که لب تشنه سرش را بریدند ولی تن به ذلت نداد.

وی ادامه داد: مسؤولان باید بدانند که مشکلات اقتصادی با چشم داشتن به آمریکا و کشورهای اروپایی حل نمی‌شود، باید با لبیک گفتن به ولی فقیه و باور اقتصاد مقاومتی به مردم تکیه کنند.

نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به اینکه دشمنان با بیان مسئله هسته‌ای و موشکی به دنبال تضعیف نیروی انقلاب اسلامی هستند، گفت: دشمنان می‌خواهند انقلاب اسلامی را ضعیف کنند تا فرمانشان را ببرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی صادقی افزود: آخرین فتنه دشمن نفاق و دورویی است تا مردم را نسبت به ارزش‌های انقلاب دچار تردید کنند.