سردارحسین اشتری:

تامین نظم و امنیت کامل ۳ میلیون زائر سوگواری های پایان ماه صفر در مشهد

به گزارش نویدتهران،-فرمانده نیروی انتظامی از نظم و امنیت کامل ۳ میلیون زائر سوگواری های پایان ماه صفر در شهر مشهد مقدس خبر داد.

سردار “حسین اشتری” صبح امروز با ورود به مشهد و پس از بازدید هوایی از محورهای ورودی این شهر مقدس در ستاد انتظامی استان حضور یافت.

فرمانده ناجا سپس از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ استان خراسان رضوی نیز بازدید کرد.

سردار اشتری همچنین به بازدید از ناوگان خودرویی افزوده شده به پلیس استان خراسان رضوی پرداخت و استفاده از تجهیزات نوین را در اجرای بهتر ماموریت های پلیسی ضروری دانست.

فرمانده نیروی انتظامی در گفت وگوی با خبرگزاری صداوسیما نیز با تسلیت شهادت حضرت امام رضا(ع) خاطر نشان کرد: ۳میلیون زائر برای سوگواری های پایان ماه صفر وارد مشهد مقدس شده اند که نیم میلیون زائر از دیگر کشورهای مسلمان بوده اند.

وی اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت امنیتی در خراسان رضوی و مرزهای شرق کشور خوب است و مشکل امنیتی گزارش نشده است.

عالی ترین مقام انتظامی کشور در ادامه گفت: با همکاری خوب مردم، رانندگان قانونمند و آمادگی پلیس استان خراسان رضوی، زائران پیاده با نظم و امنیت کامل خود را به مشهد مقدس می رسانند و امیدواریم بتوانیم خدمتگزارانی شایسته برای مردم عزیز و زائران سوگوار حرم مطهر رضوی باشیم.

وی با تشکر از همکاری شهروندان با خدمتگزاران خود در فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی گفت: با تلاش ۲۰ هزار نیروی پلیس خراسان رضوی و اجرای طرح های ویژه انتظامی و ترافیکی، سوگواری میلیونی روزهای پایانی ماه صفر و شهادت حضرت امام رضا(ع)با نظم و امنیت کامل در حال برگزاری است.