تاريخ و محل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مرحله اول المپیادهای علمی کشور اعلام شد

به گزارش نویدتهران،مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان، تاريخ و محل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مرحله اول المپیادهای علمی کشور در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ را اعلام کرد.
دانش آموزانی که در مهلت مقرر با طی مراحل اعلام شده از طریق سامانه نام نویسی الکترونیک دانش آموزان نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام خود در آزمون مرحله اول المپیادهای علمی کشور اقدام نموده و ثبت نام آنان نیز از طریق مدرسه محل تحصیل تأیید شده است، می توانند ازطريق پنل هاي دانش آموزي و مدير مدرسه سامانه ثبت، نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.

همچنين كليه اشخاصي كه پرداخت يا تاييد مدير مدرسه آنها تاكنون انجام نشده نيز ميتوانند تا روز آزمون نسبت به پرداخت و تاييد مدير و دريافت كارت ورود به جلسه اقدام نمايند.

ضمنا دانش آموزان باید پس از دریافت کارت، با مراجعه به مدرسه محل تحصیل خود نسبت به ممهور نمودن آن به مهر مدرسه اقدام و تذکرات پشت کارت را نیز به دقت مطالعه کنند.

گفتني است، نشانی حوزه امتحانی دانش آموزان در پایین کارت ورود به جلسه قید شده است و از حضور داوطلبان دارای کارت بدون عکس، بدون مهر و یا مخدوش به محل حوزه جلو گیری به عمل خواهد آمد.

زمان برگزاري آزمون مرحله اول المپیادهای علمی کشور به شرح زير است:

المپياد دوره روز تاريخ ساعت شروع
كامپيوتر بيست و هشتم سه شنبه ۹۶٫۱۱٫۰۳ ۰۹:۰۰ صبح
ادبي سي و يكم سه شنبه ۹۶٫۱۱٫۰۳ ۱۴:۰۰بعدازظهر
شيمي بيست و هشتم چهارشنبه ۹۶٫۱۱٫۰۴ ۰۹:۰۰ صبح
نجوم و اخترفيزيك چهاردهم چهارشنبه ۹۶٫۱۱٫۰۴ ۱۴:۰۰بعدازظهر
رياضي سي و ششم پنج شنبه ۹۶٫۱۱٫۰۵ ۰۹:۰۰ صبح
زيست شناسي بيست و يكم پنج شنبه ۹۶٫۱۱٫۰۵ ۱۴:۰۰بعدازظهر
فيزيك سي و يكم جمعه ۹۶٫۱۱٫۰۶ ۰۹:۰۰ صبح