بیانیه ۲۴۶ نماینده مجلس در دفاع از مجاهدت‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

به گزارش نویدتهران، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای ضمن تقدیر از مجاهدت‌های سپاه پاسداران خواستار تقویت این نهاد انقلابی از سوی دولت شدند.

در ادامه جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، بیانیه‌ای با امضای ۲۴۶ نماینده در تقدیر از مجاهدت‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرائت شد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

اگر سپاه نبود کشور نبود. حضرت امام خمینی (ره)

دوم اردیبهشت‌ماه سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآور دلاورمردی سبزپوشان مجاهدی است که در طول ۴۰ سال گذشته مظلومانه در برابر هجمه‌های دشمنان انقلاب اسلامی از ملت و کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران برخاسته از آرای ملت دفاع کرده است.

تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از آغاز با هدف حفظ انقلاب ملت ایران در برابر توطئه‌های نظامی، فرهنگی و سیاسی دشمنان بوده است.

بحمدالله در طول ۴۰ سال گذشته پاسداران مجاهد انقلابی همواره در کنار بسیج میلیونی ملت ایران به خوبی در برابر تهاجم نظامی و هجوم فرهنگی و توطئه‌های سیاسی علیه جمهوری اسلامی خوش درخشیدند.

پرونده پرافتخار سپاه و بسیج در طول هشت سال دفاع مقدس و حضور مستشاری آن‌ها در کنار مدافعان حریم اهل بیت (ع) در برابر توطئه‌های آمریکا و اسرائیل و آل سعود و تلاش شبانه‌روزی این مجاهدان در عمران و آبادانی کشور و حضور پررنگ در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی و اطلاعاتی و امنیتی همه آن جمله امام را ثابت کرده است که اگر سپاه نبود کشور نبود.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک روز پاسدار به این عزیزان به تاسی از رهبر معظم انقلاب اسلامی بر خود فرض می‌دانیم حمایت خود را از نیروهای زمینی، هوایی، قدس، سازمان بسیج مستضعفین و سازمان اطلاعات سپاه اعلام نماییم.

از مسئولان کشور می‌خواهیم با تقویت این نهاد مردمی و مجاهد، دشمنان کشور ایران به‌ویژه صهیونیست‌ها و آل سعود را نابود سازند.