عضو هیات رئیسه مجلس قرائت کرد؛

بیانیه ۲۳۵ نماینده مجلس در حمایت از فرامین رهبری در نام گذاری سال ۹۶

عضو هیات رئیس مجلس بیانیه ۲۳۵ نماینده مجلس در حمایت از فرامین رهبری در نامگذاری سال ۹۶ را قرائت کرد.
به گزارش نویدتهران، احمد امیرآبادی فراهانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۱۶ فروردین ۹۶) مجلس شورای اسلامی بیانیه ۲۳۵ نماینده مجلس در حمایت از فرامین رهبری در نامگذاری سال ۹۶ را به شرح زیر قرائت کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم

رهبر معظم انقلاب با هوشمندی و آگاهی به مسائل جاری کشور و با اطلاع از دغدغه ها و نگرانی های آحاد ملت و آنچه مهمترین مسئله روز جامعه ایران می باشد، سال ۹۶ را به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری کردند.

بی تردید رسیدگی جدی به وضعیت موجود، بحران بیکاری و رکود تولید و ایجاد تحرک در فضای کسب و کار با وجود تقاضای فزاینده به ویژه در قشر جوان تحصیل کرده برای ورود به بازار کار، ضرورت اهتمام جدی و ایجاد فرصت های جدید اشتغال با حمایت از صنعت و تولید داخل برای تمامی خدمتگزاران و کارگزاران به یک وظیفه تبدیل شده است که نیازمند همت و عزم ملی است.

بر این اساس ما نمایندگان مردم در مجلس همگان با سایر مسئولان و خدمتگزاران نظام حمایت عملی و همه جانبه خویش برای رفع موانع قانونی در حوزه کسب و کار، تولید داخل و نظارت صحیح بر اجرای منویات معظم له همت می کنیم.

مجلس با استفاده از ظرفیت های قانونی خود آمادگی بررسی طرح های ویژه جهت حمایت از تولید داخل و افزابش سطح اشتغالزایی در تحقق شعار سال، تمام توان خود را به کار می گیرد.

در این راستا هیات رئیسه مجلس و تمامی کمیسیون تخصصی و مرکز پژوهش های مجلس، فعالیت های خود را در این زمینه متمرکز کرده و گام های موثر خود را در تحقق شعار سال برخواهد داشت.