بیانیه حزب موتلفه اسلامی استان آذربایجان شرقی به مناسبت ۱۳ آبان

به گزارش نویدتهران،حزب موتلفه اسلامی استان آذربایجان شرقی به مناسبت۱۳ آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه به این شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

مقام معظم رهبری:

سیزده آبان فرو ریختن هیمنه‏ سلطه‏ آمریکائی و استکبار آمریکائی در ایران و در جهان بود.

۱۳ آبان برگی زرین در تاریخ استکبارستیزی ملت ایران است. روزی که دانشجویان پیرو خط امام، آخرین لانه فساد و جاسوسی شیطان بزرگ آمریکا را در ایران به تسخیر درآوردند. و این حماسه به قدری شکوهمند بود که امام‌ راحل آن را انقلاب دوم، و حتی مهم‌تر و بزرگ‌تر از انقلاب اول خواندند.

آمریكا بر اساس خوی استكبار و سلطه طلبی ذاتی خود مركز اصلی فتنه و ام الفساد عالم بوده و هیچگاه با نظامی مستقل و مردمی كه مظهر حیات مقتدرانه اسلام ناب محمدی (ص) است، سرآشتی و دوستی ندارد.

امروز در حالی به روز مبارزه با استکبار جهانی رسیدیم که آینده‌ سیاسی مستکبرترین، ظالمترین و خبیث‌ترین نظام جهان به زودی مشخص می شود

سیاستهای کلی آمریکا بر این است، دولتهایی را که محوریت مقاومت، آزادی و عدالت را که برای خود برمی گزینند به نابودی بکشاند. مشکل نظام استکبار جهانی این است که برنمی تابد جمهوری اسلامی ایران در منطقه حساس غرب آسیا سربلند کرده و با او مخالفت کند. دشمنی او هم محدود به نابودی نظام نیست و نابودی مردمی را هم که از این نظام و ارزشهای آن دفاع می کنند را می خواهد.

امروزه دنیا شاهد است که رژیم کودک کش صهیونیستی با همکاری شیطان بزرگ، هزاران مظلوم فلسطینی را آواره و به شهادت رسانده که بعون الله پیروزی از آن مردم مقاوم فلسطین بوده و این اسراییل است که به زودی خاک فلسطین را ترک خواهد کرد.

بدینوسیله ضمن محکوم نمودن جنایات هولناک رژیم صهیونیستی و با گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان، پاسداشت یاد و خاطره امام راحل (ره)، شهدای انقلاب اسلامی و تجدید بیعت با فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی)، همراه و هم‌صدا با سایر اقشار ملت ایران اسلامی در راهپیمایی۱۳ آبان، آمادگی خود را برای مقابله با استکبار جهانی در تمامی عرصه‌های دفاع از انقلاب و نظام اعلام می‌داریم.

دکتر رحیم جهانی

عضو شورای مرکزی و دبیر حزب موتلفه اسلامی استان آذربایجان شرقی