بیانیه حزب اسلامی قانون در راستای اعلام حمایت از دکتر محمدباقر قالیباف


به گزارش نویدتهران،حزب اسلامی قانون در راستای حمایت از دکتر محمدباقر قالیباف بیانیه ای صادر کرد.
متن کامل بیانیه به این شرح می باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم
باعنایت به برگزاری زودهنگام انتخابات چهاردهم دوره ریاست جمهوری در پی شهادت رئیس جمهور انقلابی و همراهان خدوم کشور عزیزمان در شرایط انتخاب خطیر و مهم دیگری قرار گرفته و در راستای تقویت مشارکت حداکثری، حزب اسلامی قانون بابهره گیری از توانمندی خود در سراسر کشور پس از بررسی شرایط اقتصادی و عمومی جامعه که نیاز به تداوم خط خدمت به ملت شریف ایران می باشد که پس از بررسی سوابق علمی، اجرایی و توانمندی‌ نامزدهای مورد تایید شورای نگهبان با اکثریت آرای شورای مرکزی و دبیران استان‌ها نسبت به انتخاب کاندیدای اصلح مورد حمایت این حزب اقدام نمود.
اینک که در آستانه انتخاباتی سرنوشت ساز و حماسی قرار گرفته ایم، بدون شک عمل به تکلیف الهی و ادامه راه امام و شهدا در استقرار و حفظ این نظام مقدس اسلامی لازم و حتمی است. این باری است که بر دوش تک تک این ملت نهاده شده است و امانتی است که با خون شهدا و مقاومت و ایستادگی آحاد مردم تا کنون محفوظ مانده است و بعد از این نیز به حول و قوه الهی تحت حمایت بقیه الله الاعظم (عج) و با زعامت و درایت مقام معظم رهبری، همچنان محفوظ خواهد ماند. لذا بر همه فرض است که در جریان حفظ این انقلاب اسلامی دلیرانه وارد میدان شوند و همت عالی خود را به کار گیرند.
با توجه به فرمایشات و منویات رهبر فرزانه انقلاب مبنی بر انتخاب رئیس جمهور فعال، پرکار، آگاه و معتقد به اصول انقلاب اسلامی ، با بررسی سوابق اجرایی موفق جناب آقای دکترمحمدباقرقالیباف در حوزه‌های مختلف ، حزب اسلامی قانون تمام تلاش خود را در جهت حمایت و معرفی صحیح ابعاد شخصیتی ، اجرایی و اعتقادی ایشان به عمل خواهد آورد تا مردم شریف مان در فضای سالم و شفاف اطلاع رسانی بتوانند نسبت به انتخاب اصلح همت گمارند. سربلندی ملت شریف ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از خداوند منان خواستاریم.»
«وعده ما هشتم تیرماه
حضور در پای صندوق های رأی»
حزب اسلامی قانون