کریمی فیروزجایی قرائت کرد:

بیانیه تقدیر نمایندگان از ارتش جمهوری اسلامی ایران در مقابله با اقدامات اخیر گروه طالبان

به گزارش نویدتهران،عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه تقدیر و تشکر نمایندگان از اقدامات ارتش جمهوری اسلامی ایران در مقابله با اقدامات اخیر گروه طالبان و ایجاد امنیت در مرزهای کشور را قرائت کرد.
علی کریمی فیروزجائی در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی، بیانیه 200 نفر از نمایندگان در راستای تقدیر و تشکر از ارتش جمهوری اسلامی ایران را قرائت کرد. متن بیانیه بدین شرح است:

بسمه تعالی

ضمن گرامیداشت 9 دی ماه روز بیعت ملت با ولایت از حضور با اقتدار ارتش همیشه قهرمان جمهوری اسلامی ایران در نقاط مختلف مرزهای ایران اسلامی که موجب امنیت پایدار می باشد، تقدیر و تشکر می شود.

در جریان تعرض اخیر گروه طالبان به پایگاه ها و برجک های مرزی در منطقه سیستان، بلافاصله نیروی زمینی ارتش با توان بالا و اقتدار کامل و اشراف عملیاتی حضور پیدا کرد و با اجرای آتش گروه مسئول را تا عمق خاک افغانستان عقب راند، لذا ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی به نمایندگی از ملت بزرگ ایران اسلامی همواره قدردان زحمات و تلاش های شبانه روزی این نیروی بااقتدار بوده و از خدای بزرگ و سبحان توفیقات ارتش و سایر نیروهای نظامی و مرزبانی را خواستاریم.

در پایان از فرمانده کل ارتش، فرمانده نیروی زمینی، فرماندهان ارشد، افسران، درجه داران و سربازان ارتش جمهوری اسلامی ایران کمال تشکر و قدردانی را داریم.