سرلشکر سلامی:

به اندازه کافی سلاح های موثر با دانش بومی داریم

به گزارش نویدتهران،فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه تکیه گاه ما سلاح نیست، بلکه عزم،اراده و ایمان است ؛ گفت: با این وجود بحمدلله به اندازه کافی سلاح های موثر با دانش بومی داریم.

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آیین رونمایی از دو پایگاه جدید موشکی و پهپادی سپاه با تقدیر از اقدامات تحولی و هوشمندانه با نگاه به آینده فناوری توسط نیروی هوافضای سپاه در پیشبرد راهبرد بازدارندگی دفاعی ایران اسلامی ،گفت: زمانی از دست های خالی صحبت می‌کردیم و جنگیدیم ، در همان مقطع هم برجبهه ی دشمنان پیروز شدیم ، اما امروز همان ایمان را داریم ، همان امام و فرمانده را داریم، همان ملت و آرمان را داریم ؛ اما به فضل الهی دست‌ هایمان پر است .

سرلشکر سلامی تجلی ظهور قدرت واقعی را در موشک، پهپاد، پدافند، هواپیما و شناور عنوان و اظهار کرد: اما ریشه این قدرت و سرشت و خلقت آن در باور ها،اعتقادات و قلب و ذهن انسان ها است.

وی با بیان اینکه قدرتی که توسط طاغوت به کسی داده شود نمی جنگد گفت: ارتشی که بسیار مجهز بود، امروزی بود، توسط قدرت امریکا در افغانستان حتی برای ۱۰ دقیقه نجنگید.

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه تکیه گاه ما سلاح نیست، بلکه عزم،اراده و ایمان ما است ؛ گفت:با این وجود بحمدلله به اندازه کافی سلاح های موثر با دانش بومی داریم.