سردار غیب‌پرور در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران:

بسیج معجزه انقلاب و امید آینده مستضعفان جهان است

به گزارش نویدتهران،رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: پیروزی معجزه آسای جبهه مقاومت، خواب نامبارک خبیثان عالم را بی تعبیر کرد.
سردار غلامحسین غیب پرور در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه عبادی سیاسی این هفته تهران و در آستانه فرارسیدن هفته بسیج افزود: این هفته چند تبریک دارد، تبریک اول به مناسبت هفته بسیج که معجزه انقلاب اسلامی و امید آینده مستضعفان جهان است و تبریک دوم به واسطه پیروزی اعجاب آور و معجزه آسایی است که در جبهه مقاومت اسلامی اتفاق افتاد و خواب نامبارک خبیثان عالم را بی تعبیر کرد.

وی گفت: گروه‌های تکفیری به خصوص گروه امریکایی – صهیونیستی داعش که هدفش جنایت در سرزمین‌های اسلامی به نام اسلام، مکتب و پیامبر اسلام بود که باعث شد افراد زیادی شهید، مردمان زیادی آواره و شهر‌های بسیاری خراب شود، اما به برکت رهبری حکیمانه رهبر انقلاب اسلامی، ایستادگی، ایثار، فداکاری مجاهدان در راه خدا و مظلومیت شهدا و صبر خانواده‌های آنان، خداوند پیروزی را میسر فرمود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه طومار این بدصفتان پیچیده شد افزود: البته همواره باید هوشیار بود، زیرا دشمن غدار و امریکای خون صفت دست از سر انقلاب اسلامی برنمی دارند و رژیم صهیونیستی نیز آرام نخواهد نشست.

سردار غیب پرور گفت: تجربه انقلاب اسلامی به ما آموخته است که آن‌ها فتنه‌ای در پشت فتنه‌ای دیگر برای ما طراحی می‌کنند و این ما هستیم که باید با بصیرت، دقت، استقامت و توکل به ذات پروردگار برای انقلاب خود بایستیم.

وی افزود: سلام خدا بر همه مجاهدان در راه خدا که قاسم سلیمانی نمادی از این خیل عظیم است و سلام خدا بر شهدا، جانبازان و خانواده‌های صبور آن‌ها که ما همیشه مدیون آن‌ها هستیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه فرهنگ بسیج چنین پیروزی‌هایی را رقم می‌زند گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب، بسیج همواره بر تارک انقلاب اسلامی درخشیده است.

سردار غیب پرور افزود: اولین خصوصیت بسیجی، ولایت مداری و ولایت پذیری است و آن روز که از این اصل غفلت کنیم حتما دچار خسران جبران ناپذیری خواهیم شد.

وی گفت: بسیجی باید روحیه تحول خواهی و انقلابی گری داشته و معتقد به حرکت رو به جلو باشد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه بسیجی اهل مماشات با نااهلان نیست افزود:​ بسیجی اهل بصیرت، دشمن شناس و عنصری فرهنگی در تراز انقلاب است، افتخار ما در بسیج این است که شأن ما خدمت گزاری به مردم است و این را بار‌ها اثبات کرده ایم.

سردار غیب پرور در ادامه با اشاره به حرکت گروه‌های جهادی در سراسر کشور گفت: امسال حدود ۱۰ هزار گروه جهادی ساماندهی و ۸۱۰ هزار نفر داوطلبانه در گروه‌های جهادی حاضر شدند و همچنین هزاران هزار پزشک و پرستار جهادی نیز حدود ۸ میلیون خدمت ارائه کرده اند.

وی فعالیت بسیج در مقابله با بحث ریزگرد‌ها و فعالیت در بخش محرومیت زدایی را نیز از تلاش‌های بسیج در کشور دانست و افزود: فعالیت بسیج در این بخش‌ها نیز بسیار چشمگیر بوده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه با اشاره به زلزله غرب کشور ضمن تسلیت به مردم این مناطق گفت: رهبر انقلاب فرمودند این زلزله را می‌شود به فرصت تبدیل کرد که البته یکی از معانی این فرصت این بود که فرزندان بسیجی کشور از همان ابتدای وقوع زلزله در صحنه حاضر شدند و باید گفت ۳۱ استان کشور با کرمانشاهیان عزیز همنوا شدند.

سردار غیب پرور افزود: قرارگاه شهید جعفری در کرمانشاه مستقر و در حال خدمات دهی است که البته خدمات ما به دو صورت ارائه می‌شود اولین خدمت کمک‌ها و خدمات اورژانسی چند روز اول بود و کار دیگر ایجاد سرپناه برای هموطنان عزیزمان است.

وی در ادامه با اشاره به اقدامات فرهنگی بسیج گفت: از جمله فعالیت‌های فرهنگی بسیج در این زمینه فعالیت در فضای مجازی است و قرار نیست فضای مجازی قتلگاه جوانان انقلابی ما شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: بسیج در موضوع فضای مجازی به جد و با قوت ورود پیدا کرده و تشکیل یگان‌های سایبری و حضور در شبکه‌های مجازی امروز یک ضرورت است.

وی در پایان با بیان اینکه ما همه ملت ایران را بسیجی می‌دانیم گفـت: همه آحاد ملت و هر کسی که دل در گرو انقلاب دارد حتما یک بسیجی است.