سردارغیب‌پرور در چهارمین جشنواره جهادگران علم و فناوری:

بسیج اقیانوسی تمام عیار در کنار دولت است تا مشکلات مردم را حل کند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بسیج اقیانوسی است که تمام عیار در کنار دولت است تا مشکلات مردم را حل کند.

سردار سرتیپ پاسدارغلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم رونمایی از طرح های دانش بنیان بسیج علمی و دانشگاه آزاد در چهارمین جشنواره جهادگران علم و فناوری گفت: آقای میرزاده امروز اعلام کرد که دانشگاه آزاد برای همه پژوهش‌گران است و این مساله مهم است که جامعه بسیج از این ظرفیت استفاده کند.

به گزارش نویدتهران،وی ادامه داد: در یک نگاه کلی اگر ما از هیچ غرفه‌ای در این نمایشگاه بازدید نکنیم هم یک پیام مهم دریافت می‌کنیم و آن این است که جای هیچ استانی اینجا خالی نیست یعنی پهنه جغرافیایی میهن ما مالامال از توانمندی و بلوغ و رشد است که این نعمت بزرگی است.

سردارغیب پرور گفت: تولید علم اولین چرخ است و اینکه ما آن را به فناوری و در مرحله بعد تجاری سازی کنیم مهم است. اینکه علم در تولید ناخالص ملی هم محاسبه شود مهم است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطر نشان کرد: رهبری بهتر از همه ما نسل جوان را شناختند و مکرر سفارش می‌کنند و بزرگان دین ما از علم به عنوان سلطان یاد کردند زیرا علمی که در دل و فکر جوان مسلمان انقلابی بچه ولایتی این خطه است چیز کمی نیست.

وی تصریح کرد: ما چند مشکل داریم؛ یکی اینکه هم افزایی نداریم. یکی از مشکلات شب های عملیات هم این بود که ما نمی‌توانستیم همدیگر را پیدا کنیم و حالا در جبهه علمی هستیم و حیات و ممات انقلاب ما در این است که در این عرصه با جدیت وارد شویم

سردارغیب پرور بیان داشت: من به عنوان یک عنصر بسیجی اعلام می‌کنم که باید وارد این عرصه‌ها شویم. دانشگاه‌ها و دستگاه‌ها و دانشگاه آزاد می‌توانند به هم افزایی برسند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: جای جای کشور ما سرشار از علم و فناوری است.

وی تاکید کرد: ما باید همه را گرد هم آوریم، سردار جعفری امروز به من گفتند حواسمان باشد این جوانان ناامید نشوند. در شرایطی که دشمن زیاد داریم باید دست به زانوی خودمان بگیریم. پیشینه ما گواهی می‌دهد که ما ملت بزرگی هستیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطر نشان کرد: در بعضی صنایع بعد از چند دهه نتوانستیم روی پای خود بایستیم اما در بعضی صنایع که روی پای جوانانمان ایستادیم دشمن از ما می‌ترسد. ما در چند روز آینده نیروهای مختلف را با حضور سردار جعفری جمع می‌کنیم تا هماهنگی ها صورت بگیرد؛ بسیج اقیانوسی است که تمام عیار در کنار دولت است تا مشکلات مردم را حل کند.

سردارغیب پرور اظهار داشت: مردم ما استحقاق آن را دارند و ما باید پای کار برویم، خدا هم برکت فراهم می‌کند. یکی از کارهای ما تشکیل هسته های علمی در مساجد است.