بزرگترين مركز جامع خدمات مشاوره اي كشوربا حضور استاندار افتتاح شد

استاندار تهران در مراسم افتتاح بزرگترین و تخصصی ترین مرکز جامع خدمات مشاوره ای کشور با ۵۶ کابین مشاوره بصورت تلفنی كه با حضور وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد حضور يافت.
به گزارش نوید تهران وبه نقل از استانداري تهران، آيين افتتاح بزرگترين مركز جامع خدمات مشاوره همزمان با دهه مبارك فجر با حضور وزير رفاه،رييس سازمان بهزيستي كشور و استاندار تهران برگزار شد.
سيدحسين هاشمي در اين مراسم با اشاره به اينكه راه اندازي مراكز خدمات مشاوره موضوعي ضروري براي جامعه است گفت:‌علاوه بر اينكه جامعه و پايتخت نيازمند تجهيزات و مراقبت هاي فيزيكي است ارايه خدمات مشاوره براي افزايش كيفيت زندگي شهروندان نيز نياز امروز جامعه است و به عنوان اقدامي خيرخواهانه و ضروري نيازمند تعجيل است.
استاندار تهران در پايان با ابراز خرسندي از افزايش دوبرابري ظرفيت هاي مراكز خدمات مشاوره در استان تهران تصريح كرد:‌ در ارايه خدمات مشاوره اي بايد دين و فرهنگ اسلامي را نيز لحاظ كنيم.

گفتني است؛در این مرکز جامع مردم می توانند از خدمات مشاوره ای کارشناسان متخصص مستقر در کابین ها در زمینه های اعتیاد ، ازدواج ، کودک و نوجوان و سایر زمینه های اجتماعی بهره مند شوند.

همچنین این مرکز آمادگی دارد به افراد نیازمند بصورت حضوری در حوزه ژنتیک و روانشناختی خدمات مشاوره ای خود را از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب ارائه دهد .