دكتر حسين دهقان:

بزرگترين عامل بازدارنده در برابرتهديدات نظام سلطه،حضور حداكثري مردم در انتخابات است

سردار سرتيپ پاسدار دكتر حسين دهقان وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح طي سخناني در جمع كاركنان وزارت دفاع، با تبيين ضرورت حضور حداكثري مردم در انتخابات 29 ارديبهشت تصريح كرد : بزرگترين عامل بازدارنده در برابر تهديد نظام سلطه، حضور حداكثري مردم است.
به گزارش نویدتهران،سردار دهقان افزود: حماسه حضور مردم در پاي صندوق هاي راي در روز جمعه 29 ارديبهشت ماه تضمين كننده ي حيات و بقاي انقلاب اسلامي است و استمرار بخش پيشرفت، عزت و سربلندي ايران اسلامي خواهد بود.
وي با اشاره به شرايط حساس و پيچيده منطقه و توطئه هاي خطرناكي كه آمريكا، رژيم صهيونيستي و رژيم آل سعود براي تداوم بحران، جنگ و خون ريزي در منطقه در قالب ناتوي عربي طراحي كرده اند گفت : با نمايش اتحاد، انسجام و قدرت ملي در انتخابات پيش رو قادر خواهيم بود اين توطئه شرارت آميز را خنثي و پشت سر بگذاريم.
سردار دهقان با تاكيد بر برگزاري انتخابات در محيطي پر شور و نشاط توام با نظم و امنيت كامل اظهار كرد: آحاد مردم، جريانات، احزاب و سلايق سياسي و دست اندركاران برگزاري انتخابات با رعايت مر قانون و احترام به نظرات، ديدگاه ها و سلايق طرف مقابل، زمينه انتخاباتي با شكوه و حماسي را فراهم كنند.
وزير دفاع گفت : بي ترديد حماسه مردم در 29 ارديبهشت ماه پشتوانه اي بزرگ و مستحكم براي نيروهاي مسلح در دفاع از حريم دين و ميهن خواهد بود و روحيه اي مضاعف به آنان خواهد بخشيد.
سردار دهقان افزود: از فرداي انتخابات و مشخص شدن رئيس جمهور منتخب بايد همه با هم با وحدت و انسجام دست در دست يكديگر با اقدامات جهادي و جهشي تلاش كنيم تا با سرعت به سمت اهداف پيش بيني شده در سند چشم انداز برنامه بيست ساله كشور و افق 1404 گام برداشته آنها را يكي پس از ديگري محقق نماييم.
وزير دفاع در پايان گفت : رجاء واثق دارم كه ملت بزرگ ايران اين بار نيز با حضور ميليوني خود حماسه اي بزرگتر و با شكوه تر خلق خواهند كرد و با حضور بي نظير خود قلب رهبري معظم انقلاب اسلامي و ارواح مطهر حضرت امام (ره) و شهيدان را شاد و مسرور و دشمنان و بدخواهان ايران اسلامي را مايوس خواهند كرد.