معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی خبر داد؛

برگزاری ویژه برنامه‌های جشن نیمه شعبان در حرم مطهر رضوی

معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی ویژه برنامه‌های جشن نیمه شعبان در حرم مطهر رضوی را تشریح کرد.
حجت الاسلام و المسلمین سید جلال حسینی با اشاره به اینکه همزمان با نیمه شعبان برنامه‌های متنوعی در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود، اظهار کرد: ویژه برنامه جشن میلاد امام زمان(عج) از شب چهارشنبه آغاز و تا شانزدهم ماه شعبان المعظم ادامه خواهد داشت.
به گزارش نویدتهران،وی افزود: در شب ولادت با سر سعادت حضرت صاحب العصر و الزمان(عج) مراسم ویژه‌ای با حضور خیل عظیمی از زائران و مجاوران در رواق امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.
وی اظهار کرد: در این مراسم با شکوه که پس از اقامه نماز مغرب و عشاء با نواخته شدن نقاره‌خانه آغاز می‌شود، حجت الاسلام و المسلمین صادقی‌رشاد، به ایراد سخنرانی و در ادامه ذاکران و مداحان خاندان عصمت و طهارت به مدیحه سرایی و شعرخوانی خواهند پرداخت.
وی گفت: در ادامه مراسم شب میلاد امام زمان(عج)، حاج مرتضی طاهری از مداحان و ذاکران اهل بیت(ع) دعای کمیل را قرائت خواهد کرد.
معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی درباره ویژه برنامه‌های روز ولادت امام زمان(عج) ابراز کرد: همزمان با سالروز ولادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) مراسم جشنی از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۱ با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین دکتر سعیدی و سرودخوانی مداحان و ذاکران برگزار خواهد شد و در ادامه نیز برنامه عبادی‌-سیاسی نماز جمعه برگزار می‌شود.
وی عنوان کرد: از دیگر برنامه‌های باشکوه این عید فرخنده می‌توان به برگزاری محافل قرآنی و اجرای شعرخوانی و تواشیح توسط گروه همخوانی سیرة‌النبی(ص)، فدک‌الزهرا(س)، نورالرضا(ع) و ثامن الحجج(ع) اشاره کرد.