حجت‌الاسلام محمد رضازاده‌جویباری خبر داد؛

برگزاری آنلاین کلاس‌های آموزش ترجمه و مفاهیم قرآن و نهج‌البلاغه


به گزارش نویدتهران،مدیر مؤسسه قرآن و نهج‌البلاغه قم از برگزاری آنلاین کلاس‌های آموزشی ترجمه و مفاهیم قرآن کریم و نهج‌البلاغه خبر داد.

حجت‌الاسلام محمد رضازاده‌جویباری، مدیر مؤسسه قرآن و نهج‌البلاغه قم، از برگزاری آنلاین کلاس‌های آموزشی ترجمه و مفاهیم قرآن کریم و نهج‌البلاغه خبر داد.

وی گفت: با توجه به درخواست و اقبال علاقه‌مندان به آشنایی با ترجمه و مفاهیم قرآن و نهج‌البلاغه، تصمیم به برگزاری سه کلاس جدید به صورت مجازی و آنلاین گرفته شد. از این رو افراد علاقه‌مند به شرکت در این کلاس‌های آموزشی، می‌توانند ثبت نام خود را به صورت اینترنتی از طریق نشانی www,۲noor.ir انجام دهند.

رضازاده جویباری با اشاره به بازه زمانی ثبت‌نام در آزمون مدرک درجه ۳ تخصصی که تا ۲۷ اسفندماه در سایت تلاوت و از سوی سازمان دارالقرآن الکریم انجام می‌شود، افزود: یکی از کلاس‌های مؤسسه آموزش ترجمه قرآن است که از سوی استاد حقیقی تدریس می‌شود.

وی ادامه داد: در این دوره آموزشی که به صورت آنلاین و تلفنی برگزار می‌شود، هر یک از دوره‌ها در یک ترم و در سطح مقدماتی تعریف شده که در ۳۰ جلسه و در مدت ۳ ماه تدریس می‌شود. این دوره‌ها برای حافظان قرآن به ویژه حافظان کل قرآن که تمایل به دریافت مدرک درجه سه تخصصی از سوی سازمان دارالقرآن کریم دارند، کاربرد ویژه‌ای دارد تا شرکت‌کنندگان با آمادگی لازم در آزمون کتبی و تستی ترجمه قرآن شرکت کنند و نمره قبولی را کسب کنند.

مدیر مؤسسه قرآن و نهج‌البلاغه درباره برگزاری کلاس‌های آموزشی مفاهیم قرآن و مفاهیم نهج البلاغه، بیان کرد: با توجه به وضعیت کرونایی در کشور و عدم برگزاری کلاس‌های حضوری و با توجه به درخواست‌ها، تصمیم به برگزاری دو کلاس معارفی در زمینه قرآن و نهج البلاغه گرفتیم، این کلاس‌ها به صورت مجازی و آنلاین برگزار می‌شود و در ترم اول ۱۲ جلسه (هفته‌ای یک جلسه) تدریس می‌شود.

وی تصریح کرد: این کلاس‌ها از سوی علی رضازاده جویباری، حافظ کل قرآن و نهج‌البلاغه تدریس می‌شود. علاقه‌مندان به ثبت‌نام در کلاس‌های آموزش ترجمه قرآن، آموزش مفاهیم قرآن، آموزش مفاهیم و معارف نهج‌البلاغه می‌توانند به پایگاه اینترنتی مؤسسه به نشانی www,۲noor.ir مراجعه کنند و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۵۳۷۷۴۵۴۸۰ داخلی ۱۱۴ یا ۱۱۰ تماس بگیرند.