فرمانده يگان هاي ويژه ناجا خبرداد:

برنامه های یگان ویژه برای برگزاری انتخاباتی امن و باشکوه

فرمانده يگان هاي ويژه ناجا از به کار گیری ۲۰ هزار نیرو در این پلیس در راستای برگزاری انتخاباتی امن و باشکوه خبر داد.
سردار حسن كرمي در جمع کارکنان يگان هاي ويژه ناجا اظهارکرد: ۲۹ ارديبهشت ؛ روز سرنوشت سازي براي ملت ايران خواهد بود، براي برگزاري انتخاباتی امن و باشکوه، ۲۰ هزار نيرو در يگان هاي ويژه سراسر كشور، در قالب قرارگاه عملياتي ظفر انجام وظيفه خواهند كرد.
به گزارش نویدتهران،وی افزود: آنچه كه مربوط به نيروي انتظامي و يگان هاي ويژه ناجا در عرصه انتخابات است، برگزاري انتخابات در فضايي سرشار از نظم و امنيت است كه ازمدت ها قبل، نسبت به تحقق این مهم، برنامه ريزي هاي لازم صورت گرفته است.
فرمانده یگان های ویژه ناجا ادامه داد: سعي كرديم براي برگزاري انتخابات، قرارگاه عملياتي ظفر را به ظرفيت سه برابر نيرو و تجهيزات ارتقاء دهيم كه اين مهم خود پيام هشداردهنده اي براي دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب خواهد بود.
این مقام ارشد انتظامی تأكيد كرد: در تلاش هستیم اين انتخابات نيز همچون انتخابات گذشته، در كمال آرامش و اقتدار برگزار شده و برگ زرين ديگري بر افتخارات کشور ثبت شود.
وی با اشاره به رویکرد جامعه محوری ناجا خاطر نشان کرد: با بهره گيري از رسانه ها و سايرامكانات موجود در كشور، اين هدف و رویکرد نیروی انتظامی را دنبال می كنيم.
سردار کرمی اضافه کرد: معتقديم كه آمادگي و ارتقاء توان رزم، يك عامل مهم بازدارنده است؛ چرا كه اگر توان آمادگي ارتقاء يابد، قطعاً از خطرات و تهديدات جلوگيري شده و سياست هاي يگان هاي ويژه ناجا محقق خواهد شد.
وی تاکید کرد: با ارائه سياست هاي كلان و تصويب آنها، به دنبال ايجاد راهبردهاي بازدارنده هستيم كه در راستای این مهم، اقدامات قابل توجهي صورت گرفته است.
سردار کرمی، اشراف اطلاعاتي را يكي دیگر از راهبردهاي بازدارنده برشمرد و افزود: بايد تلاش كنيم تا بر ماموریت ها با اشراف اطلاعاتی تسلط کامل داشته باشیم.
وی با اشاره به آموزش و اهميت آن در يگان هاي ويژه ناجا، تأكيد كرد: آموزش هاي علمي، ميداني و عملي خوبي را با موفقيت پشت سرگذاشتيم به طوری که تمرکز بر آموزش در ارتقاء مهارت های کارکنان موثر بوده است.
اين مقام ارشد انتظامي يادآور شد: بخشي از تجهيزات یگان ویژه در حوزه های مختلف، توليد و مورد بهره برداري قرار گرفته است و بخش ديگر آن نيز به صورت انبوه در حال ساخت است كه اميدواريم با بهره گيري از تجهیزات به روز بتوانيم همچون گذشته موفق عمل کنیم