سردار حسین رحیمی

برنامه های پلیس برای ایجاد فرهنگ ترافیکی مدون و منسجم

به گزارش نویدتهران، فرمانده انتظامی پایتخت با تاکید بر طرح ریزی، اجرا و رعایت فرهنگ ترافیکی مدون و منسجم گفت: پایبندی جامعه به این فرهنگ، ترافیکی روان و کاهش حوادث ناگوار را به دنبال دارد.

سردار حسین رحیمی صبح امروز در بازدید از پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: امروز موضوع ترافیک، از مهمترین و چالش برانگیز ترین موضوعات شهری محسوب می شود که به طور ویژه در تدابیر و برنامه های ما قرار دارد.
وی افزود : هدف ما ایجاد ترافیکی روان و سبک برای مردم است چرا که مسئله ترافیک، امروز از مهمترین دغدغه های مردم به شمار می رود که ما به دنبال رفع این مشکل و معضل از زندگی شهروندان هستیم.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ، عنوان داشت: ما خدمتگزار و خادم مردم هستیم که باید به نحو مطلوب و احسن برای آرامش و امنیت آنان تلاش کنیم.
وی با اشاره به اینکه در پلیس راهور، راهنمایی مقدم بر رانندگی است، اظهار داشت: موضوع آموزش موضوعی مهم و اساسی است که باید به طور جدی و مستمر در حوزه ترافیکی پیگیری و اجرا شود.
سردار رحیمی با تأکید بر اینکه باید از پایه ، موضوع آموزش ترافیکی را در جامعه نهادینه کنیم، افزود: هزینه کردن در بخش آموزش در حقیقت سرمایه گذاری بلند مدتی است که سود سرشاری را به دنبال خواهد داشت.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ، بیان داشت: هر چه که به مقوله آموزش بیشتر و بهتر پرداخته شود؛ نتیجه ای مطلوبتر را در حوزه ترافیکی شاهد خواهیم بود، از این رو باید تلاش کنیم که موضوع ترافیک را در جامعه نهادینه کنیم.
وی گفت: باید فرهنگ ترافیکی مدون و منسجمی را طرح ریزی ، اجرا و همه را به رعایت این مهم دعوت کنیم تا شاهد پایبندی جامعه به فرهنگ ترافیکی و به دنبال آن ترافیکی روان و کاهش حوادث ناگوار ترافیکی باشیم.