رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

برنامه‌های خوبی برای محرومیت‌زدایی در سطح کشور داریم‌


به گزارش نویدتهران، رئیس سازمان بسیج مستضعفین ‌گفت: سپاه و بسیج به زودی در حوزه محرومیت‌زدایی اقدامات بسیار خوبی در استمرار اقدامات انجام شده گذشته گذشته انجام خواهند داد.

سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در جریان سفر خود به استان کردستان، در بدو ورود خود با حضور در گلزار شهدای گمنام سنندج به مقام شامخ شهدای این خطه از سرزمین اسلامی ادای احترام کرد.

وی سپس در مراسم توزیع کمک‌های مؤمنانه سپاه بیت‌المقدس که در جوار شهدای گمنام سنندج برگزار شد، شرکت کرد و افزود: امروز توزیع ۳ هزار بسته معیشتی، اهدای ۹۰۰ کارت هدیه نقدی و آزادی دو زندانی جرائم غیرعمد در قالب این کمک مؤمنانه تدارک دیده شده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین از تلاش و به‌کارگیری تمام توان و ظرفیت‌ها برای تقویت پایگاه‌ها و زیرساخت‌های بسیج استان‌های مختلف کشور به‌ویژه استان کردستان خبر داد و تصریح کرد: «محرومیت‌زدایی» از دیگر برنامه‌های اولویت‌دار سپاه بیت‌المقدس بوده که به‌جد در کردستان دنبال می‌شود.

وی با بیان اینکه مردم استان کردستان از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون در عرصه‌های مختلف وفاداری خود را به انقلاب و رهبری ثابت کرده و حق به گردن نظام دارند، گفت: سپاه و بسیج به زودی در حوزه محرومیت‌زدایی اقدامات بسیار خوبی در استمرار اقدامات انجام شده گذشته انجام خواهند داد.

سردار سلیمانی با ذکر اینکه برنامه‌های خوبی برای محرومیت‌زدایی در سطح کشور داریم، خاطرنشان کرد: تاکید رهبر معظم انقلاب بر این است که باید به مناطق محروم استان کردستان توجه بیشتری شود.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به اینکه در آستانه انتخابات۱۴۰۰ هستیم، حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی را لازم و ضروری دانست و بیان داشت: شرکت در انتخابات یکی از جنبه‌های تقویت نظام مردم‌سالاری اسلامی بوده که در آن جمهوریت و اسلامیت لحاظ شده است.

رئیس سازمان بسیج حضور پای صندوق‌های رأی برای انتخاب رئیس جمهور اصلح و شوراهای شهر را تنها راه برون‌رفت از مشکلات و تغییر وضعیت دانست و یادآور شد: یقیناً همه مردم ایران اسلامی ۲۸خردادماه با حضور گسترده در پای صندوق‌های رأی ضمن نشان دادن وحدت، انسجام و همدلی؛ در تعیین و تغییر سرنوشت کشور حماسه خواهند آفرید.