فرمانده یگان های ویژه ناجا:

برقراری امنیت پایدار با پلیس مقتدر و دانش بنیان

به گزارش نویدتهران،فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: برای برقراری امنیت پایدار، نیازمند پلیسی مقتدر و دانش بنیان هستیم و در همین راستا استفاده از دانش، فناوری و تجهیزات بروز از راهبردهای مهم یگان ویژه است.

سردار “حسن کرمی” در جمع فرماندهان، معاونان و روسای یگان های ویژه ناجا ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای نظام مقدس جمهوری اسلامی و همچنین تبریک هفته پژوهش، اظهار کرد: امروز تمام تصمیم ها و اقدامات پلیس برای تخصصی، حرفه ای شدن و هر چه بهتر انجام دادن ماموریت ها و وظایف محوله، مبتنی بر نتایج علمی و پژوهشی است.

وی با تشریح رویکرد اجتماعی یگان های ویژه بیان کرد: از جمله راهبردهای اساسی پلیس ویژه، ارتباط گیری و مشارکت دادن نخبگان، سازمان ها و نهادهای تخصصی در حوزه های مرتبط با ماموریت ها برای جامعه محور کردن پلیس و ارائه هر چه بهتر خدمات در راستای برقراری امنیت پایدار است.

فرمانده یگان های ویژه ناجا با تاکید بر ایجاد ساختارهای مناسب و رفع موانع ساختاری در جهت تسهیل فرآیند مدیریت دانش، تصریح کرد: کارکنان باید در وضعیت هایی قرار گیرند که قابلیت استفاده از توانایی ها و ظرفیت های خود را داشته باشند؛ آموزش های نوین و یادگیری عملی ضروری است و دامنه وسیعی از فعالیت های مرتبط با انتقال دانش را شامل می شود.

سردار کرمی ادامه داد: برای برقراری امنیت پایدار، نیازمند پلیسی مقتدر و دانش بنیان هستیم و در همین راستا استفاده از دانش، فناوری و تجهیزات بروز از راهبردهای مهم یگان ویژه است.

این مقام ارشد انتظامی در پایان با اشاره به اجرای طرح معنوی “سفیر شهید” در یگان های ویژه سراسر کشور، خاطرنشان کرد: بنابر فرمایش مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) “یاد شهیدان، یادبود ارزش های انسانی است و گرامیداشت آنان، تجلیل از برترین خصال بشری است”؛ طرح سفیر شهید به طور جدی دنبال می شود و این طرح سرآغازی برای تقویت روحیه ایثار و جهاد در راه خدا تلقی شده است.