حاجی بابایی با اشاره به نشست فراکسیون نمایندگان ولایی:

بررسی علل رد کلیات لایحه بودجه ۹۷ / جمع بندی جزئیات وپیشنهادها در نشست نوبت عصر فراکسیون

به گزارش نویدتهران،رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی نشست این فراکسیون را تشریح کرد.
حمیدرضا حاجی بابایی با اشاره به نشست امروز صبح فراکسیون نمایندگان ولایی اظهار داشت: دراین جلسه با حضور نمایندگان عضو این فراکسیون، دلایل رد کلیات گزارش کمیسیون تلفیق از لایحه بودجه سال ۹۷ را بررسی کردیم.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین پیشنهادهای اعضای فراکسیون برای تغییر در گزارش کمیسیون تلفیق از لایحه بودجه نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه نمایندگان در جلسه نوبت صبح امروز به جمع بندی نرسیدند، گفت: مقرر شد که در نشست نوبت عصر، با بررسی بیشتر مسائل و دلایل رد کلیات، در زمینه ارائه پیشنهادات در جزییات به جمع بندی برسیم.

نمایندگان در نشست علنی نوبت بعدازظهر روز گذشته (یکشنبه، ۸ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی، کلیات گزارش کمیسیون تلفیق بودجه از لایحه بودجه سال ۹۷ را با ۸۳ رأی موافق،۱۲۰ رأی مخالف و ۹ رأی ممتنع از مجموع ۲۱۶نماینده حاضر در مجلس رد کردند.

براساس آیین نامه داخلی کمیسیون تلفیق بودجه ۷۲ ساعت فرصت دارد که با بررسی مجدد لایحه بودجه و تغییر و اصلاح جزییات، گزارش کمیسیون از لایحه بودجه را مجدد برای بررسی در صحن علنی به هیات رئیسه مجلس ارسال کند.