سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران خبر داد:

بررسی دلایل استعفا شهردار در جلسه روز 19 فروردین

به گزارش نویدتهران،علی اعطا در پایان جلسه هم اندیشی اعضا در سال جدید پیرامون اخبار مرتبط با استعفا شهردار تهران اظهار داشت: انتخاب سرپرست شهرداری در جلسه امروز صرفا گمانه زنی رسانه ای است این در حالی است که شورا هنوز استعفا را نپذیرفته‌ است.

علی اعطا، سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران پس از برگزاری جلسه هم‌اندیشی امروز شورا با موضوع استعفای شهردار تهران در جمع خبرنگاران بیان کرد: جلسه رسمی شورا در خصوص طرح و بررسی استعفا شهردار و دلایل آن 19 فروردین خواهد بود که در این جلسه با حضور شهردار دلایل استعفا مطرح و بررسی می‌شود و در انتهای جلسه در این خصوص رأی‌گیری خواهیم داشت.

وی در ادامه گفت:‌ جلسه امروز هم‌اندیشی بوده است؛ بنابراین بصورت غیررسمی برگزار و هیچ مصوبه‌ای هم نداشته است.

اعطا خاطر نشان ساخت:‌ در بخشی از این جلسه شهردار تهران حضور پیدا کرد و با دلایلی که مطرح شد بر روی استعفای خود پافشاری داشتند. دلیل اصلی مشخصاً بیماری اعلام شده است.

عضو هیات رییسه شورای شهر تهران ادامه داد:‌ دلیل استعفای شهردار تهران بیماری جدیدش بوده و این بیماری از قبل مطرح نبوده است.

سخنگوی شورای شهر تهران خاطر نشان ساخت: همه اعضا از این موضوع ناراحت هستند و فضا به گونه‌ای نیست که در جلسه نوزدهم، استعفا پذیرفته شود.

وی درباره مطرح شدن نام برخی افراد به عنوان سرپرست شهردار تهران گفت: مطلقا چنین چیزی در جلسه امروز شورا مطرح نشده و بحثی در مورد تعیین سرپرست شهر تهران نداشته‌ایم. بنابراین درباره شهردار آینده نیز بحثی مطرح نشده است.

اعطا یادآور شد: ما هنوز استعفا را نپذیرفته‌ایم و در جلسه 19 فروردین، این استعفا مطرح می‌شود.