سرلشکر موسوی در جمع خبرنگاران؛

برای دفاع و سرکوب کردن تهدیدات دشمنان احتیاج به اجازه گرفتن از هیچکس نداریم

به گزارش نویدتهران،فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه برای دفاع و سرکوب کردن تهدیدات دشمنان احتیاج به اجازه گرفتن از هیچکس نداریم، گفت: فقط بر اساس فرمان فرمانده کل معظم قوا عمل می‌کنیم.

امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در حاشیه مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی 31 شهریورماه اهواز گفت: یکی از تهدیدات امروز و اصلی ما تهدیدات تروریستی است بنابراین همه وظیفه دارند به تناسب تقسیم بندی که ستاد کل نیروهای مسلح صورت داده از حریم امنیت این کشور دفاع کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا این حملات خدشه ای به پیکره نظامی ایران وارد کرد، گفت: حتما دشمنان به دنبال این هستند که خدشه ای وارد کنند؛ اینکه بگوییم این کار هیچ تاثیری نداشت درست نیست چرا که بالاخره 25 نفر از عزیزانمان را ازدست داده و 69 نفر مجروح دادیم که این‌ها مثل تیرهایی هستند که به قلب ما وارد شده و آن را مجروح کرده است.

فرمانده کل ارتش تاکید کرد: همان هایی که این زخم را به ما وارد کردند مطمئن باشند که ما ده‌ها برابر این زخم را به آنها وارد کرده‌ و خواهیم کرد.

سرلشکر موسوی گفت: دشمنان ما نباید از فرصتی که دست ما بالا می‌آید خوشحال باشند چرا که پتک هرچه بالاتر برود لاجرم با شدت بیشتری فرود خواهد آمد. بعضی جاها ممکن است ما به مصلحت صبور باشیم، اما سر جای خود ضربه را به آنها وارد کنیم البته در درون خود نیز باید این زخم را ترمیم کنیم و این کار را انجام می‌دهیم.

وی تاکید کرد: ما از روزی که انقلاب پیروز شده درگیر دشمنان انقلاب اسلامی بودیم و همیشه در برهه های مختلف ما روسفید و عزتمند بوده و دشمنان ما ذلیل و خوار شده اند و در این مرحله هم به زودی خواهید دید که این اتفاق می افتد.

فرمانده کل ارتش در پاسخ به سوالی مبنی بر این که تروریست‌ها امروز به راحتی در سه مایلی آمریکایی‌ها زندگی می‌کنند و کارهای و برنامه‌ریزی‌های خود را انجام می‌دهند، گفت: آمریکایی‌ها و تروریست‌ها در یک جبهه قرار دارند.

وی در پایان تاکید کرد: ما برای دفاع از آرمان‌ها، حفظ امنیت و سرکوب کردن تهدیدات دشمنان خود احتیاج به اجازه گرفتن از هیچ‌کس نداریم و فقط بر اساس فرمان فرمانده معظم کل قوا عمل می‌کنیم.