سردار یزدی:

برای برقراری نظم و امنیت به شدت و با جدیت در میدان هستیم

به گزارش نویدتهران، سردار یزدی خطاب به خانواده چهار شهید خیابان پاسداران گفت: به خانواده‌های این عزیزان تسلیت عرض می‌کنم که فرزندان افتخارآفرین شما برای برقراری نظم و امنیت از جان خود گذشتند و در مسیر شهدا طی مسیر کردند که مسیری نورانی است.

سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ در حاشیه مراسم ترحیم و بزرگداشت شهدای اغتشاش پاسداران تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دشمنان بدانند جوانان ما برای دفاع از کشور مثل افرادی که در دوران دفاع مقدس از جان‌شان گذشتند، این جوانان نیز همانگونه هستند و برای نظم و امنیت از هر تلاشی فروگذار نخواهند کرد.

فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ تصریح کرد: این جوانان نشان دادند که می‌خواستند در شب حادثه اغتشاشگران را از فریب‌خوردگان جدا کنند و با اقتدار با آنها برخورد کردند.

سردار یزدی افزود: ما به دشمنان می‌گوییم برای برقراری نظم و امنیت به شدت و با جدیت در میدان هستیم و کسانی که بخواهند نظم را بر هم زنند به شدت با آنها برخورد خواهیم کرد.

وی گفت: قاعدتاً در کشور کمبودها و کاستی‌هایی هست اما برای انتقال آنها به مسئولان راههای زیادی هست؛ بدترین راه ورود به خیابان و غیرقابل قبول‌ترین، ایجاد اغتشاش است.

فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ تصریح کرد: مردم همانطور که از نیروهای امنیتی، انتظامی و بسیج دفاع و پشتیبانی کردند مثل گذشته پشتیبان آنها هستند و مطمئن باشند که نیروهای انتظامی نیز برای دفاع از مردم و برقراری نظم و امنیت در صحنه بوده و کوتاهی نمی‌کنند.

سردار یزدی در ادامه گفت: برای برقراری نظم و امنیت به شدت و با جدیت در میدان هستیم و با کسانی که بخواهند نظم را برهم زنند با اقتدار برخورد می‌کنیم.