برانکو ۲ بازیکن تیمش را جریمه کرد

%d8%a8%d8%b1%d8%a7%d9%86%da%a9%d9%88سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ۲ بازیکن تیمش را به دلیل بی‌دقتی در زدن ضربه به چارچوب جریمه کرد.
به گزارش نوید تهران وبه نقل ازفارس، تمرین نوبت صبح امروز تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۰و ۵ دقیقه صبح به وقت محلی در زمین چمن باشگاه ایرانیان برگزار شد که گزارشی از این تمرین را در زیر می‌خوانید:

* احمد نوراللهی به دلیل مصدومیت جزئی همراه تیم تمرین نکرد و به نرم‌دوی دور زمین مشغول شد.

* بازیکنان ابتدا با انجام حرکات با توپ بدن‌های خود را گرم کردند و سپس از بین موانع مشغول دویدن شدند.

* تمرین امروز پرسپولیسی‌ها بیشتر به کارهای بدنی اختصاص داشت و به صورت سنگین انجام شد.

* حمید طاهرخانی و عارف محمدعلیپور ۲ بازیکن جوان پرسپولیس که روز گذشته به اردوی این تیم در دبی اضافه شدند امروز اولین جلسه تمرینی خود را برگزار کردند.

* حدود ۱۰ تماشاگر شامل بانوان و آقایان تماشاگر نوبت صبح پرسپولیس بودند.

* انجام حرکات ۲ به ۲ و پاس‌کاری از دیگر تمرینات امروز پرسپولیسی‌ها بود.

* پرش از موانع در هوای گرم دبی باعث شده بود تا صدای بازیکنان از گرما به هوا بلند شود.

* در بخشی از تمرین بازیکنان باید با تمرکز بالا توپ را به سمت قسمتی از دروازه که برانکو مشخص کرده بود شلیک می‌کردند که در این بخش صادق محرمی و حامد آقایی در یک صحنه ضربات خود را بی‌دقت از بالای دروازه به بیرون زدند که این موضوع باعث شد تا برانکو آنها را تنبیه کرده و به این دو بازیکنش بگوید که خودشان به بیرون از زمین رفته و توپ‌ها را بیاورند.

* کریم باقری و پسرش امروز در محل تمرین پرسپولیس حضور داشتند. باقری پیش از شروع تمرین با زدن ضربات دیدنی و پنالتی با پشت پا حسابی همه را به وجد آورد به طوری که حتی بازیکنان به تشویق مربی خود پرداختند.

* سرخ‌پوشان پس از پایان تمرین در زمین چمن به سالن وزنه رفته تا به وزنه زدن بپردازند.