علاءالدین بروجردی :

بحث دوتابعیتی‌ها فقط مربوط به کسانی است که در ساختار دولت مسئولیت دارند

به گزارش نویدتهران،عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: به همه ایرانیان مقیم خارج از کشور این اطمینان را می‌دهیم که بحث دوتابعیتی‌ها فقط مربوط به کسانی است که در ساختار دولت مسئولیت دارند.
علاءالدین بروجردی  در خصوص مساله دوتابعیتی‌ها و گزارشی که در صحن قرائت شد، اظهار داشت: زمانی که موضوع دوتابعیتی‌ها مطرح شد، سخنگوی وقت کمیسیون امنیت ملی مجلس نیز اعلام کرد که این موضوع فقط شامل نیروهای دولتی می‌شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: پزشکان و متخصصان متعدد ایرانی زیادی دارای تابعیت مضاعف هستند که مساله دوتابعیتی‌ها هیچ ارتباطی با این گونه افراد ندارد و آن‌ها همچنان می‌توانند تردد داشته باشند و سرمایه‌های خود را در کشور داشته باشند که هیچ کس نیز در این چهارچوب به آن‌ها متعرض نخواهد شد.

وی افزود: صرفا به کسانی که در ساختار دولت می‌خواهند مسئولیت داشته باشند، موضوع دوتابعیتی‌ها مربوط می‌شود و بقیه موضوعاتی که مطرح می‌شود حواشی غیر واقعی است که می‌خواهند برای متخلفین حاشیه امن ایجاد کنند.

بروجردی گفت: به همه ایرانیان مقیم خارج از کشور که برای ایران سرمایه مهمی هستند، این اطمینان را می‌دهیم که بحث دوتابعیتی‌ها فقط مربوط به کسانی است که در ساختار دولت مسئولیت دارند.

نماینده مردم بروجردی در مجلس شورای اسلامی گفت: افراد متفرقه به خصوص چهره‌های علمی، پزشکان و متخصصین کشور که در کشور های اروپایی و آمریکا حضور دارند، کاملا مصون از بحث دوتابعیتی‌ها هستند.