پیام نوروزی حجت الاسلام والمسلمین سعیدی؛

با عمل به فرامین رهبری گام‌های مؤثری در اعتلای این نظام مقدس برداریم

به گزارش نویدتهران،تولیت آستان حضرت معصومه سلام الله علیها در پیام نوروزی خود گفت: طلیعه بهار ۱۳۹۷ که با شروع ماه رجب‌المرجب و آغاز فصل عبادت توأمان گشته، بهاری سرشار از معنویت را نوید می‌دهد و سالی ان شاءالله نکو که از بهارش پیداست.
متن پیام نوروزی حجت الاسلام والمسلمین سید محمد سعیدی، تولیت آستان مقدس و امام‌جمعه قم بدین شرح می‌باشد:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
یا مقلب‌القلوب و الابصار یا مدبر اللیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
بهار رستاخیز طبیعت است و این حیات بعد از ممات زمستانی، آن روی سکه زندگانی را به اهل تفکر یادآور می‌شود. اینک سال 1396 سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال با تمام فراز و نشیب‌هایش به پایان رسید. با تمام تلخی‌ها و شیرینی‌هایش با همه فتنه‌ها و حماسه‌هایش… در این سال با انفجار معدن یورت قلبمان ریخت و با سقوط هواپیمای تهران یاسوج و سوختن نفت‌کش سانچی دلمان سوخت و در زلزله غم‌بار کرمانشاه قلبمان لرزید، با دیدن صحنه آتش گرفتن پرچم مقدسمان بغض کردیم و از آشوب فتنه انگیزان دل‌آشوب شدیم…
اما در حماسه‌های عزت‌آفرین سال با غرور و افتخار سرمان را چون حججی‌ها بالا گرفتیم و مثل همیشه حضور پرشکوه تمام اقشار مردم در انتخابات ریاست جمهوری بر اقتدار نظام افزود. نظامی که انتقام ترقه‌بازی در مجلس را به همت سردارانی چون حاج قاسم سلیمانی با نابودی دولت خود خوانده داعش گرفت و جوانانش در لبیک به فرمان آتش به اختیار در هر گوشه و کنار به‌گونه‌ای در عرصه‌های فرهنگی، اقتصادی، بصیرتی و… ورود پیدا کردند. سال 96 سالی پر از حماسه بود، حماسه مردمی که فتنه پرهزینه دشمنان اسلام را به‌موقع شناختند. فتنه‌ای که می‌خواست از اعتراضات به‌حق برخی از مردم در جهت تضعیف اصل نظام استفاده کنند. البته همان مردم معترض با حضوری شگفت‌آور در ده روز پیاپی در نقاط مختلف کشور این فتنه را در نطفه خفه کردند! و اوج این بصیرت در حضور حماسی راهپیمایی 22 بهمن‌ماه چنان تماشایی شد که جهانیان را خیره کرد.
و اکنون نوروز است و تحویل سال جدید و تقارن آن با شهادت امام هادی علیه‌السلام ، طلیعه بهار 1397 که با شروع ماه رجب‌المرجب و آغاز فصل عبادت توأمان گشته، بهاری سرشار از معنویت را نوید می‌دهد و سالی ان شاءالله نکو که از بهارش پیداست!
امیدواریم در این سال که به تدبیر مقام معظم رهبری سال «حمایت از کالای ایرانی» نام‌گذاری شده است توفیق داشته باشیم با عمل به فرامین معظم له گام‌های هرچه مؤثرتری در جهت اعتلای این نظام مقدس برداریم.
یاد می‌کنیم از بنیان‌گذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی رضوان‌الله تعالی علیه و شهدای عزت‌آفرین که نماد ایثار و شهامت‌اند . از جوار مضجع شریف حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها از خداوند متعال مسئلت داریم که این سال پربرکت پیش رو را، سال ظهور منجی عالم بشریت قرار دهد تا پرچم این نهضت مقدس مطابق آرمان رهبر کبیر انقلاب به دست صاحب اصلی آن برسد. آمین یا رب‌العالمین
تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه علیهاالسلام و امام‌جمعه قم
سید محمد سعیدی