وزير كشور در ديدار با نماینده ولی فقیه در استان سمنان:

بايد گام‌های بلندتری در حوزه اقتصاد مقاومتی و آسیب های اجتماعی در استان سمنان برداشته شود

به گزارش نویدتهران،عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور امروز در جریان سفر به استان سمنان با حضور در محل دفتر نماینده ولی فقیه در اين استان با آیت الله شاهچراغی دیدار و گفتگو کرد.
رحمانى فضلى در اين ديدار ضمن ابلاغ سلام رييس جمهورى به ايشان و مردم سمنان طى سخنانى اظهار داشت: آقای چاوشی استاندار جدید سمنان نیز دارای سوابق اجرایی خوبی است، ایشان همچنين فردی با تجربه، با انگیزه، متدین و از نظر سیاسی هم دارای مشی معتدل هستند.
وى در ادامه افزود: در استان سمنان هیچ ناهماهنگی در بین مسئولان وجود نداشته و ندارد و درخواستمان از جنابعالی به عنوان نماینده ولی فقیه در استان و سایر مدیران این است که این روند با حضور استاندار جدید هم ادامه یابد تا کارها با سرعت و شتاب بیشتری پیش برود.
وزير كشور تاكيد كرد: استاندار جدید سمنان با همکاری سایر مسئولان نیز باید گام‌های بلندتری را در حوزه اقتصاد مقاومتی، آسیب های اجتماعی و … بردارد.
در ادامه این جلسه نیز آیت الله سید محمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در این استان در سخنانی گفت: جناب آقای رحمانی فضلی وزیرى خوشنام، مردمی، متواضع و مورد عنایت رهبر معظم انقلاب هستند كه بنده به ایشان خسته نباشید ویژه عرض می کنم. در میان وزرا نیز علاقه زیادی به آقای رحمانی فضلی دارم که برای ايشان آرزوی توفيق روز افزون داريم.
وى تصريح كرد: به آقای چاوشی سمت جدید شان به عنوان استاندار جدید سمنان را تبریک عرض می کنم و انشاالله همه مسئولان با همدلی و همکاری مسائل استان را پیش ببرند و انشاالله همین روند با حضور ايشان ادامه خواهد یافت.