امروز صورت گرفت؛

بازدید رئیس کمیسیون امنیت ملی از روند اقدامات و بازسازی صحنه حادثه تروریستی در حرم امام خمینی

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با حضور در مرقد مطهر امام(ره) از نزدیک در جریان اقدامات بعد از حادثه تروریستی قرار گرفت.
به گزارش نویدتهران، علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی امروز (پنجشنبه، 18 خرداد ماه) به همراه محمدجواد جمالی نوبندگانی دیگر عضو هیأت رئیسه این کمیسیون از مرقد مطهر امام(ره) بازدید کردند.

در این بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی جلسه ای نیز با مسئولان انتظامی و امنیتی مستقر در مرقد مطهر امام(ره) داشتند و ضمن دریافت گزارش های حادثه تروریستی روز گذشته، از نزدیک در جریان اقدامات صورت گرفته بعد از این حادثه قرار گرفتند.

همچنین صبح امروز صحنه حادثه تروریستی روز گذشته حرم امام خمینی(ره) با حضور علاءالدین بروجردی، محمدجواد جمالی نوبندگانی و سردار ساجدی نیا مورد بازسازی قرار گرفت.

لازم به ذکر است روز گذشته (چهارشنبه، 17 خردادماه)، دو تیم تروریستیبه صورت همزمان در حاشیه مرقد امام راحل (ره) و ساختمان اداری مجلس شورای اسلامی، با تحرکات تروریستی کور تلاش کردند فضای آرام و امنیت موجود در کشور را تحت الشعاع قرار دهند.

در این بین نفر اول از تیم دو نفره تروریستی که حوالی ساعت ۱۰:۳۰ وارد محوطه مرقد امام (ره) شدند، با انفجار انتحاری و نفر دوم پس از تیراندازی کور در درگیری با مأموران به هلاکت رسید.