براساس اعلام سازمان هواشناسی کشور؛

بارش برف و باران و وزش باد شدید دربرخی ازنقاط کشور

به گزارش نویدتهران،سازمان هواشناسی کشور پیش بینی کرد.شدت و نوع بارش ها طی روزهای جمعه و شنبه به شرح زیر می باشد:
جمعه ۹۷/۱۱/۲۶: بارش بر ف و باران و وزش باد شدید موقت در برخی نقاط استان های آذربایجان غربی و شرقی، زنجان، کردستان، کرمانشاه، لرستان، اردبیل، چهارمحال و بختیاری، همدان، ارتفاعات و نقاط سردسیر استان های خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، شمال فارس، گیلان، مازندران، تهران، البرز، قزوین. در جاده های کوهستانی این استان ها لغزندگی جاده ها، کولاک برف و کاهش دید پیش بینی می شود. همچنین در برخی نقاط استان های ایلام، بوشهر ، فارس و خوزستان بار ش باران گاهی رعدو برق، وزش باد شدید موقت، آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها پیش بینی می شود.
شنبه ۹۷/۱۱/۲۷: بارش باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت ، آبگرفتی معابر عمومی و سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها در برخی نقاط فارس، خراسان جنوبی ، کرمان، شرق یزد و بارش برف و وزش باد شدید موقت در برخی نقاط استان های آذربایجان غربی و شرقی، کردستان، اردبیل و نقاط کوهستانی و سردسیر استان های خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، سمنان، تهران، البرز،قزوین، گیلان، مازندران، گلستان، چهارمحال بختیاری ، کهگیلویه و بویراحمد و ارتفاعات کرمان . درجاده های کوهستانی این مناطق نیز کولاک برف، لغزندگی جاده ها و کاهش دید پیش بینی می شود.
از این رو به هموطنان عزیز، ارگانها و سازمانهای مسئول توصیه می گرددجهت جلوگیری ازخسارات احتمالی تمهیدات لازم را به عمل آورند.