سرلشکر جعفری در آیین بهره‌برداری از خط 2 قطار شهری مشهد:

ایمان، باور و تعهد انقلابی از عوامل موفقیت در عرصه‌های پیش روی انقلاب اسلامی است

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه سپاه از تمامی عرصه های مأموریتی سربلند بیرون آمده است گفت: ایمان، باور و تعهد انقلابی از عوامل موفقیت در عرصه‌های پیش روی انقلاب اسلامی است .

سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه در آیین بهره‌برداری از فاز نخست پروژه خط 2 قطار شهری مشهد با اشاره به علل و عوامل موفقیت در عرصه‌های مختلف پیش روی انقلاب اسلامی اظهار کرد: ایمان به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی اولین عاملی است که به لطف الهی امروز در سپاه، بسیج و نهادها و دستگاههای نظام وجود دارد و عاملی بسیار تعیین کننده است.

به گزارش نوید تهران،وی از ایمان به عنوان انگیزه اصلی کار و تلاش یاد کرد و گفت: تعهد انقلابی، باور و اعتقاد به انقلاب اسلامی و تلاش برای نشان دادن کارآمدی نظام عامل دیگر انگیزه سازی است که اگر این عوامل وجود نداشته باشد یا تضعیف شود کارها به ثمر نمی‌رسد.

سرلشکر جعفری خاطرنشان کرد: علل دیگر مدیریت جهادی برگرفته از دوران دفاع مقدس است که امروز در عرصه‌های مختلف بکارگرفته می‌شود و نتایج و ثمرات ارزشمندی را به همراه دارد.

وی تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز مفتخر است که در تمامی عرصه‌های مأموریتی از امنیتی و دفاعی تا سازندگی و محرومیت زدایی و سایر عرصه ها سربلند بیرون آمده است.

فرمانده کل سپاه از همدلی و هم افزایی دستگاهها به عنوان عامل تأثیرگذار بیرونی یاد کرد و گفت: امروز با همدلی، هماهنگی و هم افزایی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء، شهرداری، استانداری و سایر دستگاههای متولی شاهد به ثمر نشستن این پروژه مهم هستیم.

وی افزود: اینکه امروز بعضاً شاهد مشکلات مختلفی در حوزه اجتماعی هستیم به دلیل ضعف در این عوامل می باشد.

سرشکر جعفری با بیان اینکه آینده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مقاطع مهم و سرنوشت ساز به دست مردم رقم می خورد گفت : با اختیار گسترده ای که مردم در پای صندوقهای رای دارند. می توانند در انتخاب اعضای شورای شهر برای اداره شهرها ، انتخاب نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای قانونگذاری و نیز انتخاب رییس قوه مجریه که تمامی مسائل اجرایی کشور را دارد نقش آفرینی کنند.

سرلشکر جعفری با تأکید بر اینکه اعتقاد راسخ به توان عظیم ملت ایران و همدلی و هم افزایی دستگاهها از عوامل اصلی موفقیت ما به شمار می رود گفت: اجرای این پروژه شاهدی بر این ادعاست و امیدواریم در آینده با اعتقادی راسخ تر به توان داخل شاهد شکوفایی هرچه بیشتر ایران اسلامی باشیم.