سرلشکر جعفری:

ایستادگی ملت ایران پای آرمان های انقلاب و نظام

به گزارش نویدتهران، سرلشکر جعفری شرایط کنونی کشور را یک آزمون الهی توصیف و با اشاره به مهجوریت و غربت مدیریت انقلابی و جهادی در کشور، تاکید کرد: برغم توطئه های دشمن ، ملت ایران پای آرمان های انقلاب و نظام ایستاده است.

سردارسرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نشست سالانه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور که در دانشکده ادبیات و علوم انسانی رازی استان کرمانشاه برگزار شد، شرایط امروز کشور را پیچیده و حساس و دغدغه بسیاری از دوستداران انقلاب و نظام توصیف و تصریح کرد: در این وضعیت، همه به دنبال راه‌حل برای عبور از این شرایط که به اعتقاد بنده یک آزمون الهی است ،هستند .

سرلشکر جعفری با تاکید بر پای کار بودن مردم بر اصول و آرمان های انقلاب اسلامی ، اظهار کرد : هر چند ممکن است افرادی توانایی ادامه راه را نداشته باشند، اما برغم توطئه های دشمن ،قاطبه مردم به راه امام راحل(ره) که معرف اسلام حقیقی است، ایمان داشته ، پای کار انقلاب و نظام ایستاده ، به این راه و مسیر نورانی ایمان راسخ دارند و آن را طی چهل سال گذشته بارها به اثبات رسانده اند.

وی افزود : همانند دوران باشکوه دفاع مقدس که ملت ایران توانست مقابل دنیا ایستادگی کند ، امروز نیز این ملت با شور و بصیرت انقلابی برای پیشبرد انقلاب و دفع توطئه های دشمنان در صحنه هستند.

فرمانده کل سپاه در ادامه با اشاره به برنامه‌ها و تهدیدات دشمن علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران، افزود: دشمنان تلاش می کنند با ایجاد جو نا امیدی در میان مردم ، انقلاب را به حاشیه بکشند ، چرا که براساس تجربه گذشته باور دارند که با جنگ و حمله نظامی نمی توان کاری از پیش برد .

وی فتنه ۸۸ را فتنه ای بزرگ و خطرناک توصیف و خاطرنشان کرد: این فتنه و توطئه دشمنان با بیداری مردم و خلق حماسه ۹دی خاموش شد.

سرلشکر جعفری در پایان شرایط پیچیده و حساس امروز را برآیند چندین مؤلفه عمده و اساسی دانست و اظهار کرد: دشمنی دشمنان خارجی که همواره در تلاش برای توقف پیشرفت انقلاب اسلامی هستند ؛ شیطنت برخی مخالفان داخلی که نشأت گرفته از تفاوت نگاه آنها با دیدگاه انقلابی و مبتنی بر اسلام ناب محمدی (ص)است و نیز غربت و مهجوریت مدیریت انقلابی و جهادی در کشور ، از مهمترین مولفه‌هایی است که از آنها می توان به عنوان تهدید و نقاط ضعف نام برد.