حجت الاسلام والمسلمین محمدحسنی:

ایران به نقطه اقتدار آمیزی از نظر بازدارندگی نظامی رسیده است

به گزارش نویدتهران،رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه ایران در حال حاضر به نقطه اقتدار آمیزی ازنظر بازدارندگی نظامی رسیده است، گفت: امروز دشمنان ایران اسلامی دست به دست هم دادند تا فشارهایی وارد کنند و ملت را مقابل نظام قرار دهند.

حجت الاسلام والمسلمین عباس محمدحسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم تکریم و معارفه رئیس مرکز آموزش سازمان عقیدتی سیاسی آجا با اشاره به حادثه تروریستی ۷ تیر در سال ۱۳۶۰ و شهادت آیت الله بهشتی و ۷۲ تن از یاران ایشان، با تاکید بر اینکه این حادثه، انقلاب را بیمه کرد، گفت: با این حادثه جان تازه‌ای به انقلاب دمیده و سبب ایجاد بیداری عمومی شد.

وی خاطرنشان کرد: شعار علیه شهید بهشتی مقدمه پیامدهای منفی بسیاری برای انقلاب بود اما با شهادت آیت الله بهشتی و ۷۲ تن از یاران ایشان از نفاق منافقین رونمایی شد و مردم درک درستی از دوست و دشمن پیدا کردند و تمام نقشه‌های منافقین و استکبار جهانی با این شهادت نقش بر آب شد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در بخش دیگری از سخنان خودبه مسائل داخلی و خارجی کشور اشاره کرد و گفت: موفقیت‌های جمهوری اسلامی ایران عصبانیت دشمن را در پی داشته و ۴۰ سال نفس استکبار را گرفته است.

حجت‌الاسلام محمدحسنی اضافه کرد: امروز در شرایطی هستیم که آمریکا ولد نامشروع سیاسی خود یعنی رژیم صهیونیستی را در خطر جدی می‌بیند و از این رو با هدف حفظ وی به هر جنابتی دست می‌زند.

وی با بیان این که، ایران اسلامی در حال حاضر به نقطه اقتدار آمیزی ازنظر بازدارندگی نظامی رسیده است تصریح کرد: امروز دشمنان ایران اسلامی دست به دست هم دادند تا فشارهایی وارد کنند و ملت را مقابل نظام قرار دهند و مقام معظم رهبری نیز در سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) به این نکته اشاره فرمودند که دشمن با فشار روانی می‌خواهد نظام اسلامی را به چالش بکشد.

نماینده ولی فقیه در ارتش افزود: به عنوان ملتی که به دنبال حفظ عزت و استقلال خود است موظف هستیم یک سری الزامات همچون حفظ وحدت و همدلی را رعایت کنیم تا دشمن را از رسیدن به اهداف شوم خود باز داریم.

وی ادامه داد: تاریخ نشان می‌دهد که ملت ایران هیچ‌گاه حضور بیگانه را در مرز و بوم خود تحمل نکرده و نخواهد کرد، به ویژه امروز که ما از نظر قدرت دفاعی در نقطه مطلوب قرار داریم.

حجت‌الاسلام محمدحسنی با بیان اینکه دشمنان می‌خواهند مردم ایران را به جان هم بیاندازد، گفت: با هر گرایشی که هستیم باید بدانیم که امروز روز وحدت است؛ دمیدن در حرف‌هایی که سبب تضعیف دولت می‌شود حرام است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش افزود: امروز جوانان باید روشنگری کنند که اگر ما هزینه امنیت ملی را در سوریه نمی‌پرداختیم هزاران برابر آن را باید در داخل کشور می‌پرداختیم و در آخر نتیجه دلخواه هم نمی‌گرفتیم.

وی با بیان اینکه مسئله رژیم صهیونیستی بحث یک حزب و گروه نیست، گفت: تا این رژیم کودک کش هست ما مبارزه را ادامه خواهیم داد.

گفتنی است طی حکمی از سوی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش حجت الاسلام عبدی به سمت ریاست مرکز آموزش سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب و از زحمات حجت الاسلام جباری تقدیر شد.