لوئیس فراخان با انتقاد شدید از تحریم‌های امریکا ؛

ایران به تعهد خود در تمام زمینه ها پایبند بوده است

به گزارش نویدتهران،رهبر جنبش مسلمانان امریکا، از سیاست‌های خصمانه دولت ترامپ در تحریم ظالمانه علیه ملت ایران انتقاد کرد.

­لوئیس فراخان که طی هفته اخیر در ایران به سر می برد امروز در یک نشست خبری با حضور نمایندگان خبرگزاری های داخلی و خارجی گفت: من در زمانی در ایران هستم که برادران و خواهران ایرانی به خاطر اعمال تحریم های ظالمانه ترامپ مورد هجمه قرار گرفته اند.
وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران به تعهدات خود در قالب برجام به طور کامل و به درستی عمل کرده است، افزود: این در شرایطی است که دولت امریکا از این توافقنامه به صورت یکجانبه خارج شده و سخت ترین تحریم ها را علیه ایران اعمال کرده است.
رهبر جنبش مسلمانان امریکا گفت: تمام نهادهای ناظر بین المللی به صورت مستند اعلام کردند که جمهوری اسلامی ایران حتی یکی از موارد این توافقنامه را نیز نقض نکرده است.
لوئیس فراخان همچنین با طرح این سوال که قرار بود در قالب این توافقنامه ۱۵۰ میلیارد دلار پول در اختیار جمهوری اسلامی ایران قرار گیرد آیا پرداخت شده است یا نه، افزود: ایران به تعهد خود در تمام زمینه ها پایبند بوده است ولی طرف های قرارداد هنوز به طور کامل نتوانسته اند پایبندی خود را به آن نشان دهند.
رهبر جنبش مسلمانان امریکا دلیل حضور خود در ایران را جزئی از خانواده ملت ایران بودن ذکر کرد و گفت: من شهروند دنیا هستم همانگونه که خانواده من در افریقا، در آسیا و در تمام جهان است، خانواده من در ایران نیز هست.
لوئیس فراخان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وضعیت سیاسی حاکم بر جهان و وجود ظلم، کفر و جنایت از جانب برخی از کشورهای بزرگ افزود: شیطان چهره مسیح و یهود را تغییر داده است بنابراین باید حضرت مهدی (عج) بیایند تا چهره شیطان را برملا کنند و بار دیگر دین را تطهیر و همه با برادری زندگی کنند.