دریادار فدوی در همایش تجلیل از علمداران خلیج فارس :

ایران اسلامی در اوج اقتدار همراه با بازدارندگی است

به گزارش نویدتهران، فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار همراه با بازدارندگی قرار دارد، بیان کرد: اقتدار ،عزت و سربلندی امروزایران اسلامی وعده خداوند است که اکنون به منصه ظهور گذاشته شده و دلیل آن هم این است که ما به دستور خداوند عمل کرده‌ایم.

دریادار پاسدار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه در همایش تجلیل از علمداران خلیج فارس  در بوشهر اظهار داشت:
انقلاب اسلامی ایران محصول تلاش‌های حضرت امام راحل(ره)، یاران صدیق و وفاداراش همراه با مردم بود که پس از ارتحال حضرت امام، با مدیریت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) شاهد توفیقات خوبی برای نظام در عرصه ملی و بین‌المللی هستیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با تاکید بر اینکه در ۴۰ سال گذشته هر روز شاهد ثمرات و برکات جدیدی برای انقلاب هستیم ، گفت: این شکوه و اقتدار نشان‌دهنده حضور مردم به عنوان پای ثابت انقلاب در طی این چهار دهه بوده است.

وی یادآور شد: اگر در طی این قریب به ۴۰ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، شاهد خباثت و دعواهایی توسط غربی‌ها بر علیه جمهوری اسلامی هستیم به دلیل ماهیت نظام انقلابی ما است که هیچ گونه سلطه خارجی را نمی‌پذیریم و معتقدیم که در مقابل باطل باید ایستادگی کرد.

دریادار فدوی خاطرنشان کرد: اگر چه دشمنان نظام هرگونه توطئه‌ای برای براندازی انقلاب اسلامی طراحی و به مرحله اجرا گذاشته اند ،اما به دلیل آنکه ملت ایران انقلاب را دوست داشته و پای این انقلاب ایستادگی کرده اند، توطئه‌ها یکی پس از دیگری شکست خورد و دشمنان را گرفتار کرد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه در ادامه تصریح کرد: اکنون کشور ما با پشت‌سرگذاشتن همه توطئه‌ها از طرف غربی‌ها، به مرحله‌ای از ثبات و قدرت بازدارندگی رسیده که به عنوان بازیگر اول منطقه‌ای در عرصه بین‌الملل اجازه نمی‌دهد به مرزهای جمهوری اسلامی ایران تعدی شود.

وی افزود: دشمن خیال هر گونه اقدامی را بر علیه کشور ما از سر خود بیرون کند که هر گونه تعدی تنها سبب می‌شود بیش از آن چیزی که فکر می‌کند منافعش به خطر بیافتد.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار همراه با بازدارندگی قرار دارد، بیان کرد: اقتدار ،عزت و سربلندی امروزایران اسلامی وعده خداوند است که اکنون به منصه ظهور گذاشته شده و دلیل آن هم این است که ما به دستور خداوند عمل کرده‌ایم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه در پایان اظهار کرد : اقتدار جمهوری اسلامی ایران در خلیج فارس به حدی رسیده که کشورهای غربی ، به خصوص شناورهای آمریکایی ضمن این که در شناورهایشان از افراد فارسی‌زبان استفاده می‌کنند باید تمام مکالماتشان نیز به زبان فارسی انجام شود.