آیت‌الله سید محمد سعیدی:

ایجاد تشکل خادمیاری یکی از اقدامات بسیار خوب تولیت آستان قدس رضوی است

به گزارش نویدتهران،تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) گفت: ایجاد تشکل خادمیاری یکی از اقدامات بسیار خوب تولیت آستان قدس رضوی است و ما نیز در آستان مقدس حضرت معصومه(س) این طرح را راه‌اندازی کرده‌ایم.
آیت الله سید محمد سعیدی در گفت‎وگو یی اظهار کرد: با حضور حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در مقام تولیت آستان قدس رضوی فضای مستعدی برای اجرای منویات و راهبردهای فرهنگی مقام معظم رهبری فراهم شد، اگر یک فضای معنوی تنها وسعت جغرافیایی داشته باشد و کارهای فرهنگی در آن انجام نشود از اهداف نظام اسلامی دور است.
وی ادامه داد: تشکل خادمیاری یکی از اقدامات بسیار خوب تولیت آستان قدس رضوی است که با هدف توسعه فرهنگ خدمت اجرایی شده است. فعالیت خادمیاری را ما هم در آستان مقدس حضرت معصومه(س) راه اندازی کرده‌ایم.
تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) تصریح کرد: افرادی که علاقه‌مند خدمت به اهل بیت پیامبر(ص) هستند و می‌خواهند خادم آستان‌های مقدس امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) باشند، اکنون می‌توانند در شهرها و کشورهای خود به نام امام هشتم(ع) و حضرت معصومه(س) به مردم خدمت ارائه کنند.
آیت الله سعیدی با بیان اینکه علاقه‌مندان به خدمت می‌توانند با تعیین روزی برای خدمت‌رسانی در محل زندگی خود به نام گرامی امام رضا(ع) یا حضرت معصومه(س) ارائه خدمت کنند، تأکید کرد: در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران شاهد هستیم مشتاقان خدمت در آستان‌های مقدس بسیار هستند و دیگر محدودیتی برای خدمت به امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) نداریم.
وی خاطرنشان کرد: در گذشته در‌های آستان مقدس حضرت معصومه(س) شب‌ها بسته بود و کسی نمی‌توانست برای زیارت مشرف شود، اما هم اکنون در‌ها شبانه روزی به روی مردم باز است و هر فردی علاقه‌مند به خدمت باشد می‌تواند برای خدمت رسانی حضور پیدا کند.