دکتر محمدرضا فرنقی زاد:

ایام نوروز امسال مشکلات ارتباطی نداشتیم

به گزارش نویدتهران،رییس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، از وضعیت مناسب ارتباطات مردم در سراسر کشور در ایام‌ نوروز خبر داد و گفت: امسال باتوجه به توسعه زیرساخت ها، مردم در تعطیلات نوروز توانستند از ارتباطات با کیفیت در سفرهای خود بهره ببرند.

دکتر محمدرضا فرنقی زاد در گفت و‌گو‌یی با اشاره به وضعیت ارتباطات در ایام نوروز امسال گفت: خوشبختانه در تعطیلات نوروز امسال با توجه به توسعه زیرساخت های ارتباطات در سراسر کشور امسال مسافران نوروزی مشکلاتی در این حوزه احساس نکردند.

وی با بیان اینکه با دستور وزیر محترم و تلاش های صورت گرفته در ماه های پایانی سال گذشته، تمام شهرهای کشور و بیش از 53 هزار کیلومتر از جاده ها تحت پوشش نسل سوم و چهارم تلفن همراه قرار گرفتند، افزود: چنین پوششی در جاده ها و همچنین برقراری رومینگ ملی در بیش از ۲۷هزار روستای بالای بیست خانواری که در سراسر گسترده شده اند، باعث شد تا مسافران و مردم بتوانند به راحتی از ارتباطات با کیفیت بهره ببرند تا شاهد اختلال یا کاستی در این حوزه نباشیم.

دکتر محمدرضا فرنقی زاد در پایان از همه کاربران خواست تا در صورت لزوم از طریق سامانه ۱۹۵ نظرات ، پیشنهادات و احیانا انتقادات خود را در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات ارسال کنند.