سردار حزنی:

اولویت سپاه محرومیت‌زدایی و خدمت به محرومان است

به گزارش نویدتهران،دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه گفت: اولویت سپاه محرومیت‌زدایی بویژه در مناطق شمال غرب، جنوب شرق، مناطق مرزی و حساس است و سپاه نقطه به نقطه در حال فعالیت است تا بتواند چهره فقر و محرومیت را از کشور بزداید.

سردار سرتیپ دوم پاسدار سید ضیاالدین حزنی دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه در آیین افتتاح ۳۰ پروژه محرومیت‌زدایی در روستاهای شهرستان طالقان، اظهارکرد: مهم‌ترین ماموریت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دفاع از نظام و ایجاد امنیت در کشور است، اما در کنار این ماموریت مهم خود، موضوع محرومیت‌زدایی، مردم‌یاری و مردم‌دوستی در همه نقاط کشور به خصوص در استان‌های مرزی و محروم و مناطق صعب‌العبور را در کنار دولت انجام می‌دهد.

وی افزود: سپاه اگر به دنبال ایجاد امنیت پایدار است، باید متوجه مشکلات مردم هم باشد و اقداماتی از جمله احداث مساجد، خانه‌های عالم و آبرسانی با هدف محرومیت‌زدایی و مردم‌نوازی صورت می گیرد.

سردار حزنی گفت: اولویت سپاه پاسداران در محرومیت‌زدایی در مناطق شمال غرب، جنوب شرق، مناطق مرزی و حساس است و سپاه نقطه به نقطه در حال فعالیت است تا بتواند چهره فقر و محرومیت را از کشور بزداید.

وی با اشاره به اقدامات سپاه در مقابله با ریزگردها در استان خوزستان خاطرنشان کرد: هم اکنون در حال فعالیت‌هایی در اهواز و حاشیه این شهر با این هدف هستیم، بدهکاری ما به این استان زیاد است و اگر سال‌های سال نیز کار کنیم باز هم مدیون خوزستان هستیم.