سرلشکر باقری در جمع خبرنگاران:

اوامر فرماندهی معظم کل قوا را سرلوحه کار خودمان قرار می دهیم

به گزارش نویدتهران،رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: اوامر و بیانات معظم‌له را سرلوحه کار خودمان قرار خواهیم داد تا ان‌شا‌الله رشد چشمگیری در حوزه‌های مختلف داشته باشیم

 سردار سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه آئین تجلیل و تکریم از یک میلیون پیشکسوت دوران دفاع مقدس و مقاومت با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع پیشکسوتان اظهار داشت: اوامر و بیانات معظم‌له را سرلوحه کار خودمان قرار خواهیم داد تا ان‌شا‌الله رشد چشمگیری در حوزه‌های مختلف داشته باشیم.

وی در پاسخ به اینکه دلتنگ هم‌رزمان خود در دوران دفاع مقدس می‌شوید؟ گفت: به‌شدت دلتنگ می‌شوم؛ دلتنگ شهید سلیمانی، شهید کاظمی و سایر هم‌رزمانم در هشت سال دفاع مقدس می‌شوم.

سرلشکر باقری در خصوص اینکه در دوران جنگ تحمیلی چه رکوردی زده شد، گفت: در دوران دفاع مقدس که در حوزه اطلاعات فعالیت می‌کردم، رکورد‌های بی‌نظیری زده شد.

وی تصریح کرد: در عملیات والفجر هشت، ۸۰۰ تیم غواصی از جوانان این کشور بدون اینکه دشمن متوجه شود، شناسایی را انجام و گردان‌ها را بدون تلفات به آن سوی رودخانه‌ای که ۸۰۰ متر عرض داشت انتقال دادند؛ این رکوردی است که یک هزارم آن هم در دنیا وجود ندارد.