سردار حسین رحیمی:

انهدام ۳۰ باند سرقت و کشف ۴۰ میلیارد کالای قاچاق در پایتخت

به گزارش نویدتهران، سردار حسین رحیمی در جمع خبرنگاران رسانه های جمعی، اظهار داشت: در اجرای این طرح، ۳۰ باند سرقت منهدم و ۱۳۷ نفر سارق دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه در این طرح، ۷۵ سارق دستگیر شدند که در مجموع ۵۵ درصد آنان؛ از افراد سابقه دار هستند، گفت: سارقان دستگیر شده در این طرح تا کنون به صد ها فقره سرقت منزل، خودرو، لوازم داخل خودرو ، جعل و کلاهبرداری اعتراف کردند.

رئیس پلیس تهران بزرگ ادامه داد: در اجرای این طرح، دو باند که در زمینه جعل و کلاهبرداری فعالیت داشتند، منهدم و از آنها انواع و اقسام مهرها و اسناد دولتی و دانشگاهی کشف که در این رابطه ۷ نفر دستگیر شدند.

سردار رحیمی بیان کرد: در این طرح، مقادیری کالای قاچاق شامل پوشاک، لوازم جانبی، تلفن همراه و .. به ارزش تقریبی ۴ میلیارد تومان کشف شد.

وی با اشاره به دستگیری یک باند سرقت لوازم و محتویات داخل خودرو، عنوان کرد: این باند ۱۲ نفره به بیش از ۹۰۰ فقره سرقت لوازم و محتویات داخل خودرو اعتراف کردند.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه پلیس برای تامین امنیت و آرامش مردم از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد و با تمام توان آماده خدمتگزاری به مردم است، گفت: این طرح ها به صورت مستمر انجام خواهد شد و اجازه نخواهیم داد کسی امنیت و آرامش مردم را خدشه دار کند.