رئیس کل دادگستری استان البرز خبرداد:

انهدام باند بزرگ جعل اسناد در استان البرز

%d8%a7%d9%84%d8%a8%d8%b1%d8%b2احمد فاضلیان رئیس کل دادگستری استان البرز از انهدام باند بزرگ جعل اسناد دولتی در استان البرز خبر داد و گفت: از محل اختفای متهمان تعداد ۶۰۰ مهرمربوط ادارات دولتی کشف شده است.

وی افزود: در پی گزارش های رسیده مبنی بر جعل مهر و امضاء مقامات قضایی استان ،موضوع در دستور کار قرار گرفت و پس از جمع آوری اطلاعات و اقدامات فنی محل اختفای این فرد در شهرستان شناسایی و پس از اخذ نیابت قضایی نسبت به دستگیری وی اقدام شد.

به گزارش نوید تهران وبه نقل ازمیزان، این مقام قضایی در ادامه افزود: متهم به جعل مهر و سند و امضاء مقامات قضایی استان و نامه مقامات قضایی اقدام کرده است.

فاضلیان اضافه کرد: در بازرسی از منزل متهم تعدادی اوراق و کارت شناسایی جعلی مربوط به دستگاه قضایی کشف شده است.

وی در تشریح جزئیات این خبر همچنین گفت: با اعترافات متهم مشخص شد که جاعل اصلی فرد دیگری است که پیش از این نیز اقدام به جعل و استفاده از سند مجعول نموده و به تحمل هفت سال حبس محکوم شده که پس از آزادی از زندان اقدامات جعل خود را آغاز کرده است که در تلاش های مستمر و شبانه روزی این فرد در شرق تهران شناسایی شد .

رئیس کل دادگستری استان البرز تصریح کرد: با انجام مراقبت های پنهان مشخص شد این فرد پس از دستگیری همدستش اقدام به تغییر محل سکونت خود به تهران کرده است که پس از انجام اقدامات فنی گسترده محل اختفای وی در شرق تهران شناسایی و با همکاری دادسرای ویژه نیابت تهران بزرگ دریک عملیات مشترک دستگیر و روانه زندان شد.

فاضلیان افزود: در بازرسی از محل اختفای وی نیز تعداد ۶۰۰ مهرمربوط به ادارات دولتی و … یک قبضه سلاح ، شوکر ، ادوات جعل ، ساخت مهرهای ژلاتین برجسته و پرینتر های رنگی کشف و ضبط شده است.