جانشین فرمانده کل سپاه :

انتقام خون شهدای حادثه تروریستی را می گیریم

سردار سلامی گفت : بی تردید انتقام خون شهدای حادثه تروریستی امروز تهران را از تروریست ها، وابستگان و حامیان آنان خواهیم گرفت.

به گزارش نویدتهران؛ سردارسرتیپ پاسدار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در گفت وگویی با تشریح اقدام تروریستی صبح امروز در مجلس شورای اسلامی و مرقد مطهر امام (ره)گفت: حوالی ساعت 10 صبح سه نفر با سلاح گرم از درب مراجعات مجلس شورای اسلامی وارد مجلس شده و پس از به رگبار بستن مراجعه کنندگان و کارکنان سپاه تلاش می کنند تا خود را به داخل محوطه اصلی مجلس برسانند اما با اقدام قاطع پاسداران و همکاران ما در نیروی انتظامی آنها نمی توانند دیگر به سمت صحن حرکت کنند و در یکی از طبقات دفاتر نمایندگان وارد می شوند.

وی افزود: یکی از تروریست ها که راه فراری بر خود ندیده بود بلافاصله خودکشی می کند و دو نفر دیگر هم که مقاومت می کنند در نهایت به هلاکت می رسند.

سردار سلامی در ادامه اظهار کرد: عملیات امروز افتخارآمیز است به ویژه اینکه هیچ وقفه ای در جلسه نمایندگان رخ نداد و مردم از رادیو شنونده مشروح جلسه علنی شدند.

وی در خصوص اقدام تروریستی در حرم امام خمینی (ره)نیز گفت: در این حادثه دو تروریست به سمت ورودی حرم امام حرکت می کنند که در نهایت بلافاصله تیم های امنیتی مستقر با آنها به مقابله می پردازند که در این شرایط یکی از تروریست ها یکی از کفشداران افتخاری حرم امام راحل را به شهادت می رساند که بلافاصله این تروریست نیز کشته می شود و تروریست دیگر نیز دقایقی بعد به هلاکت می رسد.

سردار سلامی خاطرنشان کرد : تا این لحظه 12 نفر از هموطنانمان در این حادثه به شهادت رسیدند و 40 نفر نیز زخمی شده اند.

جانشین فرمانده کل سپاه در پایان تاکید کرد: تروریست ها امروز از دو نقطه یعنی حرم امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی اقدام به عمل جنایتکارانه خود کردند، اما بدانند ما لحظه ای از مبارزه با تروریست از پای نخواهیم نشست و بی تردید انتقام خون شهدای امروز این دو حادثه تروریستی را از تروریست ها، وابستگان و حامیان آنان خواهیم گرفت.