با حکم رئیس ستادکل نیروهای مسلح؛

امیر «گلفام» جانشین معاونت فرهنگی و تبلیغات دفاعی شد

به گزارش نویدتهران،طی حکمی از سوی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح امیر سرتیپ دوم «ابراهیم گلفام» به عنوان جانشین معاونت فرهنگی و تبلیغات دفاعی منصوب شد.

مراسم تکریم و معارفه جانشین معاونت فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح امروز با حضور سردار سرتیپ پاسدار «علی عبداللهی» معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد.

در این مراسم که سردار سرتیپ پاسدار سید «مسعود جزایری» معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی و جمعی از معاونین و مسئولین عقیدتی سیاسی و فرهنگی نیروهای مسلح از ارتش جمهوری اسلامی ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و نیروی انتظامی حضور داشتند، سردار عبداللهی به نقش و اهمیت فرهنگ در جامعه اشاره کرد و افزود: معاونت فرهنگی و تبلیغات دفاعی ضمن اینکه باید در حوزه ماموریت های خود پاسخگوی سوالات و شبهات باشد، باید تلاش کند رسالت خود را در تعمیق باورهای دینی و اسلامی نیز به خوبی ایفا کند.

معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح همچنین به رشد و گسترش شبکه‌های مجازی در دنیای امروز اشاره کرد و ضمن برشمردن تهدیداتی که می تواند در این حوزه متوجه جامعه شود، در عین حال تاکید کرد: این فضا می‌تواند به یک فرصت مناسب در جهت تبیین اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی از یک سو و افشای اهداف پلید استکبار و صهیونیسم جهانی از سوی دیگر تبدیل شود که رسیدن به این مهم نیازمند فضای همدلی، همکاری و هم افزایی دستگاههای فرهنگی در بخش های مختلف کشور است.

پیش از سخنان سردار عبداللهی، سردار سرتیپ پاسدار سید مسعود جزایری نیز طی سخنان کوتاهی ضمن اشاره به اقدامات همه جانبه دشمن علیه نظامی جمهوری اسلامی ایران، بر آمادگی و اهتمام نیروهای مسلح در مقابله جنگ نرم با دشمن تاکید کرد.

در ادامه این مراسم ضمن تقدیر از تلاش‌های امیر سرتیپ ستاد «محمود شیخ حسنی»، امیر سرتیپ دوم ستاد «ابراهیم گلفام» به عنوان جانشین معاونت فرهنگی و تبلیغات دفاعی معرفی شد.