تولیت آستان قدس رضوی:

امنیت پایدار در جامعه، مرهون جانفشانی‌های مرزبانان است

به گزارش نویدتهران،حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مروی در بازدید از تیپ ۳۷۷ متحرک هجومی امیر شهید پرویز حبرانی در مرز شرقی کشور گفت: امنیت پایدار جامعه مرهون جانفشانی نیرو‌های جان برکف در این مرز‌ها است.
حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی در بازدید از تیپ 377 متحرک هجومی امیر شهید پرویز حبرانی در مرز شرقی کشور که با حضور فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش و فرمانده لشکر۷۷ ثامن الائمه(ع) انجام شد گفت: تامین امنیت مرز، اقدام بسیار مهمی است چرا که میلیون‌ها انسان در شهر و روستا زندگی می‌کنند. امنیت پایدار در مرز‌های شرقی کشور مرهون جانفشانی نیرو‌های جان برکف در این مرز‌ها است.
وی اظهار کرد: اگر توسعه و پیشرفت در جامعه را در همه ابعاد شاهد هستیم مربوط به برقراری امنیتی که بخش زیادی از آن در مرز‌ها و مرهون فداکاری‌های مرزداران و نیرو‌هایی است که بدور از خانواده، شهر و دیار خود در حال تامین امنیت مردم هستند و این کار بسیار ارزشمند و نعمت بزرگی است.
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش هم در این بازدید گفت: با تلاش همه نیرو‌های جان برکف، امنیت پایدار در مرز‌های شرقی وجود دارد و هیچ ناامنی را در این مرز‌ها شاهد نیستیم.
امیر سرتیپ رضا آذریان افزود: نیروی زمینی با تجهیز وسایل الکترونیکی، اپتیکالی و پهپادی، همه مرز‌های شرقی را با دقت بالا رصد می‌کند و به هیچ متجاوزی اجازه تعرض به خاک جمهوری اسلامی ایران را نخواهد داد.