دکتر سید محمود علوی؛

امنیتی که با فضای خشک بوجود بیاید نمی تواند پایدار باشد

به گزارش نویدتهران،وزیر اطلاعات گفت: باید برای جلوگیری از فرار سرمایه های کشور با تخلفات بخش اقتصادی به صورت هوشمندانه برخورد کرد.
حجت الاسلام دکتر سید محمود علوی روز سه شنبه مورخ ۸ اسفند ماه ۹۶ در یازدهمین جلسه شورای اداری استان که با حضور مسئولین و مدیران استانی برگزار شد افزود: کم کاری ها و فراری دادن سرمایه ها بازی درون زمین دشمن است و باید برای جلوگیری از فرار سرمایه های کشور با تخلفات بخش اقتصادی به صورت هوشمندانه برخورد کرد.
وی تصریح کرد: خدمت به مردم در نظام نعمتی است که باید با خدمت رسانی بی منت شکر آنرا بجا آوریم.
دکتر علوی با بیان اینکه مسئولیت ها امانتی الهی از سوی مردم است که در اختیار مدیران و مسئولان قرار گرفته گفت: اسلام حکومت با سبقه الهی را برای مردم می داند تا در سایه آن کرامت، امنیت، عدالت و معیشت آنها مهیا شود.
حجت الاسلام علوی رضایت مردم از مسئولان را اساس حکومت اسلامی دانست و تصریح کرد: در جامعه اسلامی امنیت باید بطور گسترده و رضایت به صورت عمومی برقرار شود و خوش اخلاقی و خوش رویی با مردم از عوامل کسب رضایت است.
وی امنیت را پیش شرط ضروری در همه بخش ها دانست و یادآورشد: امنیتی که با فضای خشک بوجود بیاید نمی تواند پایدار باشد بلکه امنیت باید بصورت شاد و همراه با نشاط و آرامش برقرار شود و در این شرایط است که ایمان رشد می کند.
وزیر اطلاعات تصریح کرد: همه شهروندان که در چهارچوب قانون عمل می کنند و درون نظام هستند همه باید از امنیت و عدالت برخوردار شوند و برقراری آن وظیفه حکومت اسلامی است.
وی ارتقا قدرت دفاعی و نظامی را برای ایجاد ترس و هراس در میان دشمنان و برقراری آرامش در دل مردم جامعه ضروری دانست و خاطر نشان کرد: هرچه در توان داریم باید صرف استحکام ، وحدت و همدلی با یکدیگر کنیم چرا که نتیجه اختلافات و دعواها، زمین خوردن و هلاکت است.
حجت الاسلام علوی با اشاره به حوادث دی ماه که موجب امید در دشمنان شد افزود: با وحدت و یکپارچگی این حوادث و توطئه های دشمنان خنثی شد.
وی ضمن قدردانی از اداره اطلاعات استان اظهار کرد: امنیت موجود نتیجه همدلی همه دستگاههای نظامی، انتظامی، سیاسی اعم از سپاه ، نیروهای ناجا، مرزبانی، بسیج، استانداری و قوه قضائیه است.
شایان ذکر است در یازدهمین جلسه شورای اداری استان مدیرکل جدید اطلاعات آذربایجان غربی معرفی شد همچنین از زحمات و تلاش های مدیرکل سابق اطلاعات استان آذربایجان غربی تجلیل بعمل آمد.