سرلشكر جعفري:

امروز دچار ضعف مدیریت براي جهادگران علم و فناوری در كشور هستيم

جعفری بیان کرد:نکته بسیار مهم این است که ما جهادگر علم و فناوری در کشور بسیار داریم و قادر به این هستند که نیازهای کل کشور را فراهم کنند.
سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران درچهارمین جشنواره جهادگران علم و فناوری ضمن عرض تسلت به مناسبت شهدات بی بی دو عالم حضرت فاطمه (س) و گرامیداشت یاد شهدا دفاع مقدس و مدافعان حرم و تشکر از جهادگران علم و فناوری، اظهار داشت: جهادگران بسیجی در این نمایشگاه محصولات و تلاش های بالقوه خود را به نمایش گذاشتند. بنده از ریاست دانشگاه آزاد دکتر میرزاده و ریاست محترم بسیج علم و فناوری دکتر قدیانی تشکر میکنم که فرصتی را برای ارائه محصولات و طرح های جهادگران فراهم آوردند.

به گزارش نویدتهران وبه نقل ازبسیج،وی بیان کرد: نکته بسیار مهم این است که ما جهادگر علم و فناوری در کشور بسیار داریم و قادر به این هستند که نیازهای کل کشور را فراهم کنند ولی ضعف ما در مدیریت اعلام نیاز و وصل کردن به تولید و کاربردی کردن این محصولات است . ما این خلا راهبری را در کشور داریم که باید رفع شود.

سردار جعفری با اشاره به اینکه این محصولات حاصل تلاش های جوانان ماست؛ ادامه داد: بنده پیگیری این موضوعات را به برادر عزیزم سردار غیب پرر می دهم تا لااقل این محصولات در بخش های مختلف سپاه مورد بهره برداری قرار گیرد. ما در سپاه پاسداران به بسیاری از این محصولات نیاز داریم. انشاالله بتوانیم محصولات تولید شده به دست این جوانان پر تلاش را به سپاه و سازمان های زیر مجموعه سپاه معرفی کنیم تا برای تولید و استفاده در بخش ها نظامی و غیر نظامی مورد بهره برداری قرار بگیرد.

وی در ادامه گفت: یکی دیگر از مشکلات ما این است که با اتصال راحت تری که به خارج ایجاد شده محصولات خارجی را راحت خریداری می کنند و مشکل اساسی ما دقیقا این است ما این مشکل را باید با کمک سپاه بسیج و شما جهادگران علم و فناوری رفع کنیم.

جعفری افزود: انشاالله با این قرارگاه جهاد مردمی که ایجا شده این محصولات به سپاه معرفی شود و الگو مناسبی برای استفاده از علم و فناوری در سراسر کشور ایجاد / مهم گردد.

فرمانده کل سپاه پاسدارن تصریح کرد: مجموعه سپاه به خصوص قرارگاه سازندگی و قرارگاه احیا مراتع کشاورزی که به تازگی وارد عمل شده است نسب به خرید این محصولات اقدام کند و مورد بهره برداری قرار گیرد.

سردار جعفری بیان کرد: امیدوارم این موضوعات که به مسئولین و دست اندرکاران این نمایشگاه از مشکلاتی که جهادگران فناوری ارائه دادند حل شود و دیگر شاهد این مشکلات نباشیم.